راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت چهارم اسفندماه برگزار خواهد شد

حمید زمان‌زاده، معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی از برگزاری نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از چهارم اسفند ۱۳۹۸ به مدت سه روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران توسط پژوهشکده پولی و بانکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده پولی و بانکی، دبیرعلمی نهمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت، گفت: «موضوع و محورهای همایش پس از برگزاری نشست کمیته علمی همایش به اطلاع عموم خواهد رسید.»

زمان‌زاده در خصوص وضعیت بودجه این همایش نیز اظهار داشت: «همان‌طور که همه می‌دانیم رئیس کل بانک مرکزی حساسیت ویژه‌ای نسبت به نحوه تخصیص بودجه عمومی دارند. در خصوص همایش‌ها تأکید ویژه ایشان این است که در شرایط فعلی از بودجه عمومی برای انجام موضوعاتی مانند برگزاری همایش‌ها، هزینه نشود. در همین راستا همایش از محل درآمدهای حاصل از برگزاری آن تأمین مالی خواهد شد.»

معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی در خصوص دلایل انتقال محل برگزاری همایش بانکداری الکترونیک به محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، تصریح کرد: «این امر در پاسخ به نیاز مخاطبان همایش و جهت ارتقای آن صورت گرفته است.»

او در پایان اظهار امیدواری کرد که برگزاری این همایش در نمایشگاه بین‌المللی تهران و تغییرات ساختاری متناسب در نحوه برگزاری آن، مورد استقبال مخاطبان قرار گیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.