راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

هفتمین ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف ۲۸ تا ۳۰ شهریور برگزار می‌شود

0

رقابت ۴۸ ساعته ۴۰۰  نفر از برنامه‌نویسان کشور در هفتمین ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه دانشگاه صنعتی شریف ۲۸  تا ۳۰ شهریورماه ۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

در این مسابقات تیم هایی شامل برنامه‌نویس، گرافیست، ایده‌پرداز و …  ۴۸ ساعت وقت دارند تا نسخه اولیه یک برنامه کاربردی تلفن همراه را طی یک سری قوانین و مقرات خاص طراحی و پیاده‌سازی کنند.

در این رویداد حدود ۴۰۰ نفر از برنامه‌نویسان کشور ثبت نام کردند که پس از بررسی‌های انجام شده ۲۵۰ نفر جواز ورود به مسابقات را دریافت کردند. اسامی تیم‌ها و افراد در وبسایت رسمی مسابقات اعلام شده است.

این افراد در قالب ۷۰ تیم از دانشگاه‌های کل کشور شامل دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امیر کبیر، دانشگاه تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر، فردوسی مشهد، صنعتی اصفهان، شهید چمران اهواز، بوعلی سینا همدان و از شهرستان های مشهد، اصفهان، یزد، کرمانشاه، شیراز، گلستان، تبریز، بناب، بابل، گلستان، زنجان، بوشهر و … در این رقابت حضور دارند.

مسابقات پنجشنبه ۲۸ شهریور ساعت ۹:۰۰ صبح شروع شده و تا ساعت ۱۷:۳۰ روز شنبه ۳۰ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. در این مدت تیم‌های برنامه‌نویس به صورت بدون توقف مشغول کار خواهند بود. پس از اتمام مسابقات تیم‌ها جوایز نقدی و غیرنقدی خود رادریافت کرده و به احتمال بسیار زیاد در یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذار رویداد استخدام خواهند شد.

مجموعه شرکت سفرهای علی بابا، شرکت آسان پرداخت ( آپ)، بیمه تعاون، شرکت یکتانت، هلدینگ بهسازان فردا، شرکت راهکارهای متن اول آریا، سازمان فرابورس ایران و برنامه زیست بوم شرکت‌های خلاق از جمله شرکت‌های سرمایه گذار و حامی این رویداد هستند.

هدف اصلی این رویداد شناسایی تیم‌های برنامه‌نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار است. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت این رویداد مراجعه کنند یا با شماره ۰۲۱۶۶۰۰۲۷۱۳ تماس بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.