راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

فراخوان کارمانا برای سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌های فین‌تک، بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا

0

کارمانا، از تیم‌های فعال در حوزه‌های فین‌تک، بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا که محصول قابل‌ ارائه دارند، برای شرکت در فراخوان سرمایه‌گذاری خود دعوت کرد. فراخوان سرمایه‌گذاری کارمانا از ابتدای تیرماه شروع شده و تا پایان همین ماه ادامه خواهد داشت.

بعد از ثبت‌ درخواست استارت‌آپ‌ها در سایت کارمانا، توسط تیم کارشناسی، ارزیابی اولیه روی تیم‌ها انجام می‌شود. پس از انجام ارزیابی اولیه، تیم‌هایی که موفق شوند نظر کارشناسان را جلب و از این مرحله عبور کنند، برای جلسه ارائه در کمیته سرمایه‌گذاری دعوت می‌شوند.

پس از جلسه ارائه در کمیته سرمایه‌گذاری، تیم‌های منتخب به‌منظور ارزیابی در مرحله دوم مشخص می‌شوند. تیم‌هایی که از مرحله دوم عبور کنند برای انعقاد قرارداد سرمایه‌گذاری و پس از آن استقرار در فضای کار اشتراکی کارمانا مراحل مرتبط را طی خواهند کرد.

استارت‌آپ‌های برگزیده علاوه بر جذب سرمایه‌، با توجه به شبکه منتورها و مشاورهایی که در کارمانا حضور دارند، از مشاوره و منتورینگ تخصصی و عمومی بهره‌مند خواهند شد.

حمیدرضا هنرکار، مدیرعامل مجموعه کارمانا با اشاره به جزئیات فراخوان سرمایه‌گذاری کارمانا و اینکه مجموعه سرمایه‌گذاری خوارزمی و بانک صادرات از سرمایه‌گذاران کارمانا هستند، گفت: «هدف کارمانا، بیشتر سرمایه‌گذاری روی استارت‌آپ‌های مرحله ارلی استیج (مرحله اولیه) است. اگر استارت‌آپ‌های پذیرفته شده برای سرمایه‌گذاری، فعالیت خوبی داشته و رشد کنند، برای مراحل بعدی جذب سرمایه هم این مجموعه آمادگی سرمایه‌گذاری روی آنها را خواهد داشت.»

هنرکار تاکید کرد: «با توجه به شرکت‌ها و سازمان‌هایی که در شبکه کارمانا به عنوان سرمایه‌گذار یا شریک تجاری حضور دارند، استارت‌آپ‌های چهار حوزه فین‌تک، هوش مصنوعی، بلاکچین و اینترنت اشیا، می‌توانند گزینه‌های بالقوه خوبی برای جذب سرمایه و استقرار در کارمانا باشند.»

مدیرعامل کارمانا اضافه کرد: «استارت‌آپ‌های حوزه‌های دیگر هم در صورت داشتن ظرفیت‌ها و جذابیت‌های لازم می‌توانند شانس جذب سرمایه از طریق کارمانا را داشته باشند.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.