راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

نسخه جدید نت بانک سامان با امکان ثبت دستور پرداخت هزینه‌های خرید سهام منتشر شد

نسخه جدید نت بانک سامان با هدف بهبود کیفیت و سرعت خدمات‌رسانی به کاربران، با رابط کاربری جدید و امکانات و ظاهری جدید هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان، نسخه جدید نت بانک سامان که پنجم خردادماه رونمایی شده، علاوه بر آنکه ویژگی‌ها و قابلیت‌های قوی‌تر در حوزه امنیت دارد، به کاربران امکان می‌دهد با سهولت و سرعت بیشتری خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

همچنین در نسخه جدید نت بانک، «خدمات بازار سرمایه» در اختیار کاربران قرار گرفته که با این ابزار استفاده‌کنندگان می‌توانند دستور پرداخت هزینه‌های مربوط به خرید سهام به کارگزاری را در صفحه خود ثبت کنند.

نت بانک جدید سامان، از طریق این سایت و یا منوی خدمات غیر حضوری سایت بانک سامان  قابل دسترس است. مشتریان در اولین ورود خود به نت بانک جدید ملزم به تغییر نام کاربری و رمز خود هستند که باید ترکیبی از حروف و اعداد انگلیسی باشد. کاربران نت بانک سامان در صورت بروز مشکل احتمالی و یا نیاز به راهنمایی می‌توانند به صورت 24 ساعته با مرکز سامان ارتباط به شماره 0216422 در تماس باشند.

1 دیدگاه
  1. شاهد می‌گوید

    نسخه جدید نت بانک سامان همان نسخه ارائه شده شرکت توسن است که قبلا در بانکهای دیگر بهره برداری شده است و در کنار برخی مشکلات مزیت رقابتی خاصی برای بانک سامان ایجاد نمی کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

حامیان راه پرداخت