بانک‌تک (BankTech)

با خودپرداز کار خیر کنید

امکان کمک به موسسات خیریه از طریق خودپردازهای بانک ملی ایران گسترش یافت
با اضافه شدن گزینه کمک به موسسه خیریه کهریزک به دستگاه‌های خود‌پرداز بانک ملی ایران امکان کمک به موسسات خیریه از این طریق هم فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دارندگان کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توانند با مراجعه به دستگاه‌های خود‌پرداز بانک ملی ایران و انتخاب گزینه انتقال وجه به سازمان‌های خیریه، کمک‌های مالی خود را به این موسسات واریز کنند.
پیش از این کمک به کمیته امداد امام خمینی (ره)، موسسه حمایت از کودکان سرطانی (محک)، موسسه خیریه اشرف الانبیا، سازمان بهزیستی و بنیاد امور بیماری‌های خاص در خودپردازهای بانک ملی ایران فراهم شده بود که به تازگی گزینه کمک به موسسه خیریه کهریزک نیز در این دستگاه‌ها فعال گردیده است.
به گفته روابط عمومی بانک این اقدام در راستای فعالیت‌های اجتماعی این بانک و برای تسهیل جلب مشارکت‌های مردمی در خصوص کمک به موسسات خیریه و سازمان‌های مربوطه صورت گرفته است.

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */