راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

یوآیدی پلتفرم احراز هویت غیرحضوری دیجیتال (e-KYC) در فاینکس رونمایی شد

0

اپلیکیشن احراز هویت دیجیتال یوآیدی (UID) به‌عنوان یک سرویس جدید برای نظام مالی کشور در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه تکنولوژی‌های پردازش تصویر (Digital Image Processing) و پردازش متن (OCR) خود را رونمایی کرد.

اپلیکیشن احراز هویت دیجیتال UID که اسفندماه ۹۷ با ارائه هویت دیجیتال برای دانشجویان پردیس منابع طبیعی دانشگاه تهران رونمایی شده بود، هم‌گام با نظام مالی جهانی و برای اولین‌بار در نظام مالی کشور، خدمات احرازهویت غیرحضوری (e-KYC) را ارائه کرده است.

یوآیدی به‌عنوان پلتفرم رگ‌تگ و احراز هویت بر بستر اینترنت (e-KYC) در ایران، می‌تواند اتفاقات مهمی را در نظام مالی کشور ایجاد کند که از جملهٔ آن می‌توان به ارائهٔ زیرساخت لازم برای شروع بانکداری بدون شعبه در کشور و ارائهٔ بستر لازم برای سرمایه‌گذاری آنلاین مطابق با استانداردهای بین‌المللی اشاره کرد.

این اپلیکیشن ضمن حفظ حریم شخصی کاربران و ارتقاء تجربهٔ کاربری آنها، می‌تواند سطح خدمات غیرحضوری را برای بانک‌ها، کارگزاران بیمه، بورس و سایر مجموعه‌هایی که برای افزایش امنیت مبادلات خود به احراز هویت کاربران نیاز دارند را افزایش دهد.

یوآیدی از تاریخ ۲ الی ۵ اردیبهشت در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن ۴۱B غرفه ۹ پذیرای علاقه‌مندان و متخصصان خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.