بانک‌تک (BankTech) موبایل پی‌تک (PayTech)

امکان صدور رمز دوم یک‌بارمصرف برای کارت‌های بانک سرمایه فراهم شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به منظور تکمیل زنجیره خدمات بانکی و افزایش امنیت حساب کاربران، امکان صدور رمز دوم یک‌بارمصرف کارت‌های بانک سرمایه از طریق «اپلیکیشن رمزساز بانک سرمایه» فراهم شد.

به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، اپلیکیشن رمزساز قابلیت نصب بر روی گوشی‌های دارای سیستم‌عامل اندروید و iOS را دارد و کاربران می‌توانند با مراجعه حضوری به یکی از شعب بانک سرمایه درخواست خود را مبنی بر فعال‌سازی اپلیکیشن صدور رمز یک‌بارمصرف ارائه دهند و سپس با دانلود این اپلیکیشن و فعال‌سازی آن مطابق با راهنمای فعال‌سازی، حسب نیاز و ضرورت رمز دوم یک‌بارمصرف دریافت کنند.

اپلیکیشن رمزساز سرمایه پیش از این برای تولید رمز پویای ورود به اینترنت بانک فعال و عملیاتی شده بود و در به‌روزرسانی اخیر این برنامه، امکان استفاده از آن به صورت همزمان جهت تولید «رمز پویای ورود به اینترنت بانک» و «رمز دوم پویای کارت‌های سرمایه» با اضافه شدن منوی مجزا فراهم شده است.

علاقه‌مندان برای دانلود نرم‌افزار مطابق با سیستم‌عامل موبایل خود و اطلاع از نحوه فعال‌سازی آن می‌توانند روی این لینک کلیک کنند و یا به یکی از شعب بانک سرمایه در سراسر کشور مراجعه کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */