راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

«مهر دانا» تأمین منابع مالی بیمه‌گذاران را در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران فراهم می‌کند / طرح «مهر دانا» در شهرستان‌ها

بیمه دانا اواخر سال گذشته با طراحی و اجرای طرح «مهر دانا» در سراسر کشور کوشید تا ضمن برقراری پیوند دوباره بین نظام بیمه و بانکداری اسلامی در کشور، نسبت به تأمین مالی بیمه‌نامه‌های مورد نیاز مردم اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، یکی از دغدغه‌های همیشگی بخش قابل توجهی از مردم جامعه، تهیه بیمه‌نامه شخص ثالث و بدنه خودرو بوده و هست. هر چند طبق قانون داشتن بیمه شخص ثالث برای دارندگان خودرو الزامی است، با این حال هنوز تعداد زیادی از رانندگان خودرو در سراسر کشور به دلیل نداشتن تمکن مالی مناسب، از داشتن بیمه‌نامه شخص ثالث محروم هستند که همین مساله باعث بروز مشکلات عدیده‌ای برای این افراد شده است.

بیمه دانا با توجه به این دغدغه و مشکل مردم، اواخر سال گذشته با همت دکتر کاردگر، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، طرحی را عملیاتی کرد که به «مهر دانا» مشهور شد.

طبق این طرح که بین بیمه دانا و بانک قرض‌الحسنه مهرایران منعقد شده، متقاضیان می‌توانند به دفاتر نمایندگی این شرکت در سراسر کشور مراجعه کرده و بدون پیش پرداخت، کارمزد و بدون نیاز به مراجعه به بانک، با دریافت تسهیلات مالی، بیمه‌نامه‌های شخص ثالث، بدنه خودرو و آتش‌سوزی مورد نیاز خود را تهیه کنند.

با به ثمر نشستن تلاش‌های جمعی کارکنان بیمه دانا، از اواخر سال گذشته تاکنون، بخش قابل توجهی از مخاطبان با «مهر دانا» آشنا شده و با مراجعه به دفاتر نمایندگی این شرکت در سراسر کشور خواستار بهره‌مندی از مزایای آن شده‌اند.

در حال حاضر در بسیاری از شهرهای کشور به‌ویژه در محورهای مواصلاتی و شریان‌های حیاتی عبور و مرور، تابلوها و بیلبوردهای طرح مهردانا به وضوح دیده می‌شود که مصداق بارز آن، استقبال قابل ملاحظه سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های بزرگ از این طرح است.

هدف و رویکرد بیمه دانا در سال 1398، تلاش مضاعف برای توسعه فرهنگ بیمه و ارائه بهترین خدمات و تسهیلات به بیمه‌گذاران بویژه از طریق طرح سراسری «مهر دانا» است تا آن بخش از مردم که توانایی تهیه نقدی بیمه‌نامه‌های مورد نیاز خود را ندارند، بتوانند از این طریق نسبت به خرید آن اقدام کنند.

«مهردانا» اولین طرح در صنعت بیمه است که تأمین منابع مالی بیمه‌گذاران را در قالب همکاری با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیش بینی کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.