عصر تراکنش چهره هفته

بادهای تغییر؟ / درباره امیر ناظمی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات بیشتر بدانید

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / امیر ناظمی سمت‌های زیادی داشته است: «پژوهشگر ایرانی حوزه سیاست‌گذاری علم، معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، عضو هیات علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی و مدیر گروه آینده‌اندیشی این مرکز است. یکی از آثار او تحت عنوان «سناریونگاری یا برنامه‌ریزی بر پایه سناریوها» برگزیده کتاب فصل شد. او همچنین مدیر بخش سیاست علم شبکه مطالعات سیاست‌گذاری عمومی، عضو هیات مدیره انجمن مدیریت فناوری ایران، اندیشگاه آتی‌نگار و انجمن آینده‌نگری ایران، عضو گروه واژه‌گزینی فرهنگستان زبان فارسی و عضو وابسته فرهنگستان علوم ایران است. او برادر مازیار ناظمی مجری و گوینده تلویزیون ایران است.»

او از زمانی که رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران شد، مانند وزیرش حضور موفقی در عرصه رسانه‌های جدید داشته است. او تقریبا در کمتر برنامه‌ای است که نباشد و حضورش هم معمولا مورد توجه قرار می‌گیرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در حکمش برای او نوشته بود: «با عنایت به ابلاغ قانون جدید ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان و نظر به مشمولیت قانون مذکور برای جناب آقای دکتر سرائیان، ضمن تشکر از تلاش‌های ارزشمند ایشان برای تغییر استراتژی سازمان به‌عنوان یک سازمان توسعه‌ای به جای یک سازمان پروژه‌گرا و تقویت بخش خصوصی به‌ویژه کسب‌وکارهای نوپای دیجیتالی، توسعه زیرساخت‌های دولت الکترونیک و شتاب‌بخشی به ارائه خدمات دولت الکترونیکی و پیشبرد اهداف سند تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات با کمک بخش خصوصی و همه ذی‌نفعان، با توجه به تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت «معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات» منصوب می‌کنم.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */