رویدادها شرکت‌ها موبایل کسب‌وکارها

دومین تجربه «جمعِ‌کل» با مشارکت جشنواره وب و موبایل ایران برگزار می‌شود

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت ارتباط فردا در بهمن‌ماه امسال، با بهره‌گیری از بستر Crowdsourcing و با همکاری رسانه‌ها، دست به خلق تجربه جدیدی با عنوان «جمعِ‌کل» زده است که برای اولین بار در هشتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت رونمایی شد. در دومین نوبت، تجربه «جمعِ‌کل» در مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران به اجرا در خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباط فردا، همانند دوره گذشته، «جمعِ‌کل» قصد دارد با استفاده از این روش و مطرح کردن پرسش‌های کلیدی این بار در زمینه محصولات و خدمات مبتنی بر وب و موبایل دیدگاه‌های مختلف را گردآوری و نتایج به دست آمده را منتشر کند، با این هدف که این گزارش‌ها توسط خدمات‌دهندگان و کلیه فعالان این حوزه مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

در مراسم اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران که در روزهای ۲۵ و ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ در پژوهشگاه نیرو برگزار می‌گردد، در یک تجربه مشترک، نظرات در رابطه با محصولات و خدمات مبتنی بر وب و موبایل به اشتراک گذاشته می‌شود. در غرفه «جمعِ‌کل» می‌توانید در رسیدن به پاسخ ۸ پرسش کلیدی مشارکت کنید. این تجربه، حاصل مشارکت و همکاری شرکت ارتباط فردا و جشنواره وب و موبایل ایران است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */