بانک‌تک (BankTech) شرکت‌ها کسب‌وکارها

امکان دریافت فیش حقوقی مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی از خودپردازهای بانک رفاه فراهم شد

بانک رفاه امکان دریافت فیش حقوقی مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی را از پایانه‌های خودپرداز بانک فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مستمری‌بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی می‌توانند با وارد کردن کارت بانک رفاه خود بر روی خودپردازهای این بانک، از منوی سایر خدمات، فیش حقوقی بازنشستگان را انتخاب و پس از وارد کردن ۴ رقم سال و ۲ رقم ماه، فیش حقوقی خود را دریافت کنند.

گفتنی است برای دریافت فیش حقوقی داشتن همراه‌کارت بانک رفاه ضروری است و در حال حاضر تنها اطلاعات حقوق شهریورماه به‌عنوان پایلوت اجرای طرح از سازمان تأمین اجتماعی دریافت و بارگذاری شده است و به مجرد وصول اطلاعات فیش حقوقی دیگر ماه‌های سال، قابل دریافت از خودپردازهای بانک رفاه خواهد بود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

اتاق خبر راه پرداخت همه مطالب و خبر‌های مهم فین‌تک ایران را رصد و منتشر می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

۵ دیدگاه

  • باسلام مستمرى بگیر هستم ولى کارا کارت چون بانک سپه حقوق واریز میشه هیچ اطلاعى ندارن هر بار مراجعه کردم

  • اگر حقوق بازنشستگی را که از طریق تامین اجتماعی به حساب بانک رفاه برای مشتری واریز می شود به مدت هشت ماه برداشت نشود ، حساب بلوکه می شود ؟

  • اگر حقوق بازنشستگی را که از طریق تامین اجتماعی به حساب بانک رفاه برای مشتری واریز می شود به مدت هشت ماه برداشت نشود ، حساب بلوکه می شود ؟

  • سلام میخواهم گواهی حقوق بگیرم برای دریافت تسهیلات از بانک بدلیل تصادف و مجروح شدن پدرم نمیتوانم ایشان را ببرم در کافی نت هم میگویند نمیشه رمز میخواد میشه راهنمایی کنید چه کاری انجام بدم برای گواهی حقوق ؟