راه پرداخت؛ پرمخاطب‌ترین رسانه فین‌تک ایران

پخش مویرگی سوخت، اولین محصول استارت‌آپ انستیتو پین‌تک ایران کیش، رونمایی شد

0

پخش مویرگی سوخت، محصول استارت‌آپی ویژه پین‌تک و کار مشترک شرکت کارت اعتباری ایران کیش و دومینو است که نهم بهمن‌ماه در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت از آن پرده‌برداری شد.

به گزارش روابط عمومی ایران کیش، مسئولیت این استارت‌آپ، عرضه سوخت در محل درخواست مشتری است. در این محصول مشتری با مراجعه به وب‌سایت ایران کیش یا اپلیکیشن دومینو، درخواست بنزین می‌کند و بعد از آن، این استارت‌آپ با مجوزها و تجهیزاتی که پیشتر تامین شده است بنزین را در گریدهای مختلف با مراجعه در محل مشتری تحویل و سوخت‌رسانی را انجام می‌دهد.

پیش‌تر چنین محصولی به شکل مینی‌تراک ارائه می‌شد که برای شهری مثل تهران سوخت‌رسانی را سخت کرده بود. این در حالی است که در این محصول، سوخت در محل درخواست ارائه می‌شود.

در مراسم رونمایی این محصول صادق فرامرزی مدیرعامل ایران کیش خاطر نشان ساخت که به‌زودی اپلیکیشن پات نیز پخش مویرگی سوخت را به خود اضافه خواهد کرد. او تاکید کرد که این محصول به‌ویژه در شهر تهران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است

مدیر شرکت دومینو نیز با ابراز خوشحالی از اینکه با کمک انستیتو paintech ایران کیش، ارائه چنین محصولی امکان‌پذیر شده است اظهار داشت: «بحث سوخت‌رسانی در سطح مویرگی در داخل شهر از طریق این ابزار و تجهیزات کاملا مکانیزه و در بستری امن امکان‌پذیر شده است.»

احمد هادی‌پور مدیر انستیتو paintech نیز با بیان اینکه اولین گام در اهداف این انستیتو محکم برداشته شده است گفت: «این اولین استارت‌آپ در این انستیتو بوده که با حمایت ایران کیش رشد روزافزونی خواهد داشت و استارت‌آپ‌های جدیدی هم به لیست این انستیتو افزوده می‌شود.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.