رویدادها شرکت‌ها کسب‌وکارها

شرکت فناوری اطلاعات ملل، کیف پول ملل‌پی را در همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت معرفی می‌کند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات ملل، ضمن ارائه آخرین محصولات و خدمات خود، از کیف پول ملل‌پی در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت رونمایی خواهد کرد.

شرکت فناوری اطلاعات ملل در غرفه G55 میزبان حاضران در هشتمین همایش بانکداری الکترونیک خواهد بود و جدیدترین محصولات و خدمات خود را به بازدیدکنندگان معرفی خواهد کرد.

نرم‌افزار فام (استعلامات حاکمیتی) و سیستم جامع بانکی از جمله محصولاتی هستند که در غرفه شرکت فناوری اطلاعات ملل، در معرض دید کارشناسان حوزه بانکداری و پرداخت کشور قرار خواهند گرفت. همچنین در این همایش، محصول جدید این شرکت، کیف پول ملل‌پی، معرفی خواهد شد.

همچنین کتاب بلاکچین و قانون که راه پرداخت آن را با مشارکت شرکت فناوری اطلاعات ملل منتشر کرده، در همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت رونمایی خواهد شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */