استخدام در بانک‌ها و شرکت‌ها

بانک صادرات در ۱۷ استان کشور، استخدام می‌کند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک صادرات ایران به‌منظور تأمین نیروی انسانی موردنیاز خود در برخی از استان‌ها، از طریق آزمون میان داوطلبان مرد و زن استخدام می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، استخدام این بانک از میان داوطلبان دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه‌های معتبر کشور در رشته‌های بانکداری، حسابداری، حسابرسی، مهندسی مالی، مالی، ریسک و بازارهای مالی، علوم اقتصادی، مهندسی صنایع، مدیریت در گرایش‌های مختلف، علوم رایانه و فناوری اطلاعات، حقوق، آمار، ریاضی و زبان انگلیسی با حداقل معدل کل ۱۶ خواهد بود.

استخدام بانک صادرات در ۱۷ استان کشور شامل اصفهان، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد بر اساس ضوابط و آیین‌نامه استخدامی مربوطه، از طریق آزمون کتبی، مصاحبه، معاینات پزشکی و … صورت می‌گیرد.

داوطلبان می‌توانند برای دریافت اطلاع دقیق‌تر به وبسایت بانک مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت‌نام موجود در سایت اقدام کنند.

بنابر این گزارش، مهلت ثبت‌نام تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۷ بهمن‌ماه تعیین شده و مهلت اعلام‌شده قابل تمدید نیست. زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه‌شنبه ۲۳ بهمن‌ماه و تاریخ برگزاری آزمون ساعت ۹ صبح روز جمعه ۲۶ بهمن‌ماه سال جاری خواهد بود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */