راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

با حضور مدیران ارشد بانک آینده از برگزیدگان جشنواره عکس «نگاه به آینده» تقدیر شد

در مراسم افتتاح نمایشگاه آثار منتخب جشنواره عکس «نگاه به آینده»، از برگزیدگان بخش اصلی و نیز برنده جایزه ویژه این جشنواره تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک آینده، اولین دوره جشنواره عکس «نگاه به آینده»، از آبان تا آذرماه سال ۱۳۹۷ توسط بانک آینده و با هدف تشویق عکاسان و هنرمندان ایران به ثبت دیدگاه‌هایشان نسبت به موضوع «آینده» در قالب عکس برگزار شد.

در مراسم افتتاح این نمایشگاه که با حضور اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد بانک آینده، هیأت داوران، هنرمندان و عکاسان برگزار شد، هیأت داوران جشنواره عکس «نگاه به آینده» متشکل از محمود کلاری، حمید جبلی و مهدی آشنا، برگزیدگان این جشنواره را به شرح زیر معرفی کردند:

– عکس «اشتراک‌گذاری» با موضوع آموزش و تحصیل، اثر محمد دهقانی از استان اصفهان، موفق به دریافت تندیس جشنواره و «جایزه ویژه نگاه به آینده» به مبلغ ۱۰۰ (یک‌صد) میلیون ریال شد.

– عکس «آرامش در طوفان» با موضوع گردشگری، اثر احسان جزینی از استان اصفهان، به‌عنوان عکس اول انتخاب شده و موفق به دریافت تندیس جشنواره و جایزه به مبلغ ۵۰ میلیون ریال شد.

– عکس «بدون عنوان» با موضوع کسب‌وکار، اثر جمشید فرجوندفردا از استان کردستان، به‌عنوان عکس دوم انتخاب شده و موفق به دریافت تندیس جشنواره و جایزه به مبلغ ۴۰ میلیون ریال شد.

– عکس «سفر» با موضوع گردشگری، اثر سید محمدصادق حسینی از استان فارس، به‌عنوان عکس سوم انتخاب شده و موفق به دریافت تندیس جشنواره و جایزه به مبلغ ۳۰ میلیون ریال شد.

در نمایشگاه عکس «نگاه به آینده» که به همت بانک آینده، در خانه هنرمندان ایران برپاست، تعداد ۹۵ اثر منتخب از میان ۴۹۸۳ اثر رسیده به دبیرخانه جشنواره، به معرض نمایش درآمده‌اند که از یکم تا هشتم بهمن‌ماه سال ۱۳۹۷، پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

بنا به اعلام دبیرخانه جشنواره، هم‌زمان با این نمایشگاه، آثار منتخب در ۳۵ شعبه بانک آینده در ۲۶ استان کشور نیز به نمایش درمی‌آیند. هُنردوستان و مشتریان بانک آینده می‌توانند با حضور در شعب منتخب این بانک، از آثار به نمایش درآمده بازدید نمایند.

لیست شعب مذکور در سایت جشنواره قابل‌مشاهده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.