راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

تندیس نقره‌ای انجمن حسابرسان داخلی ایران به بانک قوامین اعطا شد

در چهارمین کنگره حسابرسان داخلی که با موضوع حسابرسی داخلی، مهارتی ارزش‌آفرین در کسب‌وکارهای موفق در سالن همایش‌های پژوهشکده صنعت نفت برگزار شده بود تندیس نقره‌ای انجمن حسابرسان داخلی ایران به بانک قوامین اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قوامین، در این مراسم که ارباب سلیمانی رئیس هیأت مدیره انجمن حسابرسان، غلامحسین دوانی عضو شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران، سعید ترک‌زاده دبیر کل و عضو هیأت مدیره انجمن حسابرسان داخلی و جمعی از خبرگان و برگزیدگان حرفه حسابرسی حضور داشتند تندیس نقره‌ای انجمن حسابرسان داخلی ایران به بانک قوامین به دلیل عملکرد مطلوب در استمرار ارتقای حسابرسی داخلی اعطا شد.

این گزارش می‌افزاید در کنگره مزبور که با همت کمیته علمی انجمن حسابرسان داخلی با هدف تعیین جایگاه حسابرس داخلی در ارزش‌آفرینی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها و نهادها برگزار شده بود نخستین دوره جایزه ملی حسابرسی داخلی نیز با هدف ارزیابی قابلیت واحدهای حسابرسی داخلی در کشور و ایجاد رقابت سازنده جهت بهبود قابلیت‌های این واحدها برگزار شد.

در نهایت، از میان ۲۵ سازمان واجد شرایط شرکت در این رقابت، بانک قوامین با کسب رتبه برتر حائز دریافت نخستین جایزه ملی حسابرسی داخلی شد و تندیس نقره‌ای این دوره از جایزه ملی حسابرسی داخلی با تشویق حضار به آقای چمنی راد نماینده بانک قوامین اهدا شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.