راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

درباره پاول پستر مدیرعامل سابق تی‌اس‌بی بانک بیشتر بدانید

ماهنامه عصر تراکنش / حوالی ماه آوریل امسال بود که بانک خرده‌فروشی و تجاری انگلیسی تی‌اس‌بی، دچار یکسری مشکلات اساسی در بخش آی‌تی‌اش شد که به ‌دنبال آن حساب هزاران نفر از مشتریان این بانک بسته شد و گویا تا همین اواخر، هنوز هم درگیر این مشکلات است.

داستان از این قرار بود که مشتریانی که قصد ورود به سیستم را داشتند با اخطار «ورود جزئیات اشتباه» مواجه می‌شدند؛ در حالی ‌که جزئیات واردشده توسط آنها کاملا درست بوده و مشکل از سیستم بانکی بوده است و همچنین کسانی که توانسته بودند وارد حساب‌هایشان شوند، قادر به جابه‌جایی پول بین حساب‌های تی‌اس‌بی نبودند. همین مشکلات پیش‌آمده و فرایند طولانی رفع آن باعث شد تا پاول پستر که از سال ۲۰۱۳ مسئولیت مدیرعاملی بانک را برعهده داشت، از سمتش کناره‌گیری کند.

پاول پستر را به‌عنوان یک بانکدار انگلیسی می‌شناسند که پیش از حضورش در تی‌اس‌بی بانک، سابقه حضور در شرکت‌ مکنزی به‌عنوان مشاور مدیریت، حضور در شرکت ارائه‌دهنده سرویس‌های مالی ویرجین مانی و همچنین حضور در سانتاندر و گروه بانکداری لویدز را هم دارد. تی‌اس‌بی بانک یک شرکت تابعه گروه سابادل است که ۵۵۰ شعبه در سراسر انگلستان، اسکاتلند و ولز دارد.

این شرکت در سال ۱۹۸۵ به‌عنوان بانک پس‌انداز تراستی آغاز به کار کرد و در سپتامبر ۲۰۱۳ با نام تی‌اس‌بی بانک به فعالیتش ادامه داد. پستر دارای مدرک کارشناسی فیزیک از دانشگاه منچستر و دکترای فیزیک ریاضی از دانشگاه آکسفورد است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.