راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

سپ در هر سه ابزار اصلی پذیرش، بیشترین رشد را در تراکنش‌های آذرماه داشته است

شرکت پرداخت الکترونیک سامان در ماه آذر، در هر سه ابزار اصلی پذیرش (کارتخوان، درگاه اینترنتی و ابزار موبایلی) بیشترین رشد در تراکنش‌های موبایلی و اینترنتی را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ) و بر اساس آخرین گزارش اقتصادی شاپرک، این شرکت با کسب ۱۷.۹۷ درصد سهم بازار از نظر تعداد تراکنش و ۱۴.۷۱ درصد از مبلغ آن‌ها در هر دو شاخص بین ۱۲ شرکت PSP کشور، جایگاه دوم را به خود اختصاص داد.

بر پایه این گزارش، سپ توانسته است در آذرماه سال جاری در تمام شاخص‌ها رشد چشمگیری را تجربه کند. بر این اساس، بیشترین رشد در تعداد تراکنش‌های موبایلی به رقم ۰.۵۳ درصد متعلق به شرکت پرداخت الکترونیک سامان است؛ همچنین این شرکت با کسب ۳۱.۴۳ درصد از مبلغ تراکنش‌های موبایلی و ۱.۰۶ درصد رشد، بیشترین رشد را نیز در مبلغ تراکنش‌های موبایلی به خود اختصاص داده است. سپ با کسب ۳۶.۳۵ درصد از مبلغ تراکنش‌های درگاه اینترنتی هم علاوه بر اینکه همچنان بیشترین سهم را در این شاخص بین شرکت‌های فعال در این حوزه دارد، بیشترین رشد را نیز با رقم ۳.۶۶ درصد از آن خود کرده است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان، این شرکت میان ۱۲ شرکت فعال در این حوزه، بیشترین رشد را در تمام تراکنش‌ها به نام خود ثبت کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.