راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

روابط عمومی بانک ملی اعلام کرد: پیام‌رسان مالی «بله» بیش از دو میلیون و ۸۲۰ هزار عضو و ۱۴۱ هزار کانال فعال دارد

تعداد گروه‌های فعال در پیام‌رسان مالی «بله» در فصل پاییز امسال نسبت به تابستان با ۲۴ درصد رشد همراه بوده است و به ۱۴۵ هزار گروه رسیده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، پیام‌رسان مالی «بله» اکنون بیش از دو میلیون و ۸۲۰ هزار عضو دارد و در پاییز امسال تعداد ۱۴۱ هزار کانال و ۱۴۵ هزار گروه در پیام‌رسان مالی بله فعال بوده‌اند.

«بله» با قابلیت‌های متداول یک پیام‌رسان، امکان بهره‌مندی از خدمات مالی نظیر کارت به کارت، درخواست پول و… را نیز فراهم کرده تا صاحبان کسب‌وکارهای اینترنتی هم بتوانند ضمن مدیریت کانال و گروه‌های معرف خدمات و محصولات خود، به‌راحتی از خدمات مالی آن استفاده کنند.

این پیام‌رسان برای نخستین بار زمینه انجام خدمات بانکی بر بستر شبکه‌های مجازی در کشور را فراهم کرده است و اکنون علاوه بر بانک ملی ایران، ۱۸ بانک دیگر به این شبکه متصل هستند و کاربران می‌توانند از کارت‌های این بانک‌ها به‌عنوان کارت مبدا استفاده کنند.

ارسال درخواست پول همزمان با استفاده از فضای این پیام‌رسان، قابلیتی است که می‌تواند برای صاحبان کسب‌وکارها بسیار پرکاربرد باشد و آمارها نشان می‌دهد در پاییز امسال بیش از ۵۲۰ هزار درخواست پول در این پیام‌رسان ارسال شده است.

همچنین بیش از ۱.۲ میلیون خرید شارژ و بیش از ۵۳۰ هزار پرداخت قبض در این پیام‌رسان صورت گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.