رویدادها نوآوری (Innovation)

دومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا (ایده و کار) در لرستان آغاز شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

دومین رویداد استارت‌آپی ایدوکا با هدف برندسازی صنایع خلاق لرستان و پیوند بین نوآوری و ظرفیت‌های بومی استان، از امروز ۱۴ آذر آغاز شده و تا شانزدهم در دانشگاه لرستان ادامه دارد. این رویداد توسط بنیاد نخبگان استان لرستان و با همکاری دانشگاه لرستان برگزار می‌شود.

دکتر حمزه امیری، ریاست بنیاد نخبگان استان، دکتر خسرو عزیزی، ریاست دانشگاه لرستان و  دکتر گودرز امیری، معاون هماهنگی و امور اقتصادی استانداری لرستان در مراسم افتتاحیه این رویداد سخرانی کردند.

 

در این رویداد رضا قربانی، امیرحسین حسینی پژوه، امیرحسین ناطقی، مصطفی خلیل نسب، حامد تکمیل، ایمان قصرفخری، پویا رجامند و حامد بیدی، منتور هستند و شایان شلیله، رضا الفت نسب، مهدی مسکین و تبسم لطیفی به عنوان داور حضور دارند و رحمان کلانتری نیز دبیر اجرایی این رویداد است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */