ارزهای رمزنگاری شده (Cryptocurrency)

معرفی اپلیکیشن پیام‌رسان چند رمز ارزی چت.چت

نوشته شده توسط محدثه دهباشی

طی هفته‌های گذشته صحبت از پلتفرم مشارکت و پیام‌رسانی ارزهای رمزنگاری‌شده‌‌ای به نام چت.چت (Chat.Chat) شده است. این اپلیکیشن ارائه‌دهنده پیام‌رسانی امن و کیف پول چند ارزی در یک سیستم همه‌جانبه است که قابلیت ارتباطات بومی با اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی مانند ممو (Memo) را هم دارد.

اخیرا اقدامات بسیاری در راستای ایجاد شبکه اجتماعی و اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی انجام شده که دارایی‌های دیجیتال را هم در خود گنجانده شده است و یکی از این اپلیکیشن‌هایی که بر سر زبان‌ها افتاده، سرویس چت.چت است که هم امکان ارسال پیام و هم ارتباط با اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را دارد.

این اپلیکیشن روی دسکتاپ، ای‌اواس و دیگر دستگاه‌ها قابلیت اجرا دارد و برای ورود به سرویس نیاز به ایمیل و شماره تلفنتان است و بعد از آن سیستم برای شما یک پین شش رقمی برای تایید حسابتان ارسال می‌کند.

نسخه دسکتاپ این اپلیکیشن می‌تواند، در صورت میل و خواسته کاربر، به مخاطبین انتخابی جیمیل متصل شود و نسخه آی‌اواس هم برای دسترسی به مخاطبین تلفن کاربر از او اجازه می‌گیرد.

هرچند که ارتباط با مخاطبین همان شیوه‌ای است که پلتفرم برای پیام‌رسانی و همکاری به کار می‌گیرد اما از آن می‌توان برای تبادل بیت‌کوین کش و بیت‌کوین هم استفاده کرد. به گفته توسعه‌دهندگان ارزهای اتر و eos هم به‌زودی اضافه می‌شوند. با کیف پول چت.چت شما امکان انجام پرداخت بدون رمز عبور را خواهید داشت.

منبع: Bitcoin.com

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */