بانک‌تک (BankTech) پی‌تک (PayTech)

خدمات الکترونیک بانک ملی در روز جمعه نهم آذر با اختلال مواجه خواهد شد

نسخه ارزی بام
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

عملکرد کارت‌های صادره، دستگاه‌های خودپرداز، پایانه‌های فروش، سامانه‌های بام و بله و سایر تجهیزات بانکداری الکترونیک بانک ملی ایران، روز جمعه نه آذرماه جاری با اختلال و قطعی موقت مواجه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این اختلال و قطعی موقت به‌دلیل ارتقای سوئیچ کارت بانک به شتاب ۷ ایجاد می‌شود و سایر بانک‌ها نیز این برنامه ارتقای سوئیچ را داشته‌اند.

بانک ملی ایران در این اطلاعیه ضمن پوزش از مشتریان ارجمند این بانک تاکید کرد: این اختلال و قطعی موقت از ابتدای بامداد روز جمعه نه آذرماه جاری به مدت هشت ساعت خواهد بود، هرچند تلاش بر این است که این مدت کوتاه‌تر شود.

مسافران سفرهای خارجی که در بازه زمانی مذکور برنامه سفر دارند، مناسب است برای جلوگیری از بروز مشکلات در پرداخت عوارض خروج از کشور، قبل از این زمان و از طریق روش‌های حضوری و غیرحضوری عوارض خود را پرداخت کنند.

پرداخت عوارض خروج از کشور از طریق روش‌های غیرحضوری نظیر پیام‌رسان بله، به آسانی و سرعت قابل انجام است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */