خبر

جدول زمان‌بندی یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

با شروع زودهنگام فعالیت دبیرخانه دائمی جشنواره وب و موبایل ایران از اواسط تیرماه ۹۷، جهت تسهیل فرایند ثبت‌نام و ارائه فرصت بیشتر به شرکت‌کنندگان، امسال ثبت‌نام وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های iOS در جشنواره وب و موبایل ایران از یکم مهرماه و ثبت‌نام اپلیکیشن‌های اندروید نیز از هفته سوم مهرماه آغاز شده است و تا پایان آبان ماه ادامه دارد.

به همین ترتیب شروع داوری مردمی از یکم آذرماه خواهد بود و تا ۲۲ بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت. داوری کمیته داوری از ۵ آذرماه آغاز می‌شود و داوری شورای داوری در مرحله دوم در هفته‌های ابتدایی بهمن‌ماه انجام خواهد شد و کاندیدا اعلام می‌شود.

مرحله سوم داوری (داوری کاندیدا) از هفته دوم بهمن تا ۲۳ بهمن ادامه خواهد داشت. مراسم اختتامیه و کنفرانس جشنواره وب و موبایل ایران در تاریخ‌های ۲۵ و ۲۶ بهمن برگزار خواهد گردید که زمان‌بندی و برنامه‌های این دو روز نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

شرح زمان‌بندی فعالیت‌های یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

منبع: دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */