ارزهای رمزنگاری شده (Cryptocurrency) رویدادها

کارگاه آموزش حضوری سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و دیگر رمزارزها

نوشته شده توسط آرش ترابی

شرکت پیشرو آساک و شرکت تجاری ایران شیپینگ کارگاه یک‌روزه با موضوع آموزش حضوری سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و دیگر رمزارزها برگزار می‌کنند. حجت حاتمی شاه‌میر مدرس این دوره است.

این کارگاه پنجشنبه ۱۵ آذرماه برگزار می‌شود. در این کارگاه آموزش عملی خرید و فروش بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال، آموزش عملی استخراج بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال، آموزش عملی و مقدماتی‌ترید بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال، آموزش عملی درآمدزایی ترکیبی در ارزهای دیجیتال و نحوه شناسایی سایت‌های کلاهبردار و آموزش عملی تعدادی سایت، ابزار و نرم‌افزار انجام می‌شود.

کارگاه آموزش حضوری سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و دیگر رمزارزها از ۹ صبح آغاز می‌شود و تا ۸:۳۰ شب به طول می‌انجامد. در پایان این کارگاه نیز جلسه پرسش و پاسخ انجام می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات و ابهامات خود را در میان بگذارند.

کارگاه آموزش حضوری سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و دیگر ارزرمزها در بلوار میرداماد، روبروی مسجد الغدیر، جنب بانک ملی، پلاک ۱۸۸، واحد ۵ برگزار می‌شود. برای شرکت در این کارگاه می‌توانید از اینجا ثبت‌نام و برای تخفیف از کد ۲۰۰ هزار تومانی Way2Pay استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۶۲۸۰ تماس بگیرید.

درباره نویسنده

آرش ترابی

آرش ترابی دانشجوی كارشناسی ارشد مديريت تكنولوژی و فعال حوزه رسانه و بانكداری الكترونيکی است. او از تابستان 96 با راه پرداخت همکاری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */