ارزهای رمزنگاری شده (Cryptocurrency) رویدادها

کارگاه آموزش حضوری سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و دیگر رمزارزها

نوشته شده توسط آرش ترابی

شرکت پیشرو آساک و شرکت تجاری ایران شیپینگ کارگاه یک‌روزه با موضوع آموزش حضوری سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و دیگر رمزارزها برگزار می‌کنند. حجت حاتمی شاه‌میر مدرس این دوره است.

این کارگاه پنجشنبه ۱۵ آذرماه برگزار می‌شود. در این کارگاه آموزش عملی خرید و فروش بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال، آموزش عملی استخراج بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال، آموزش عملی و مقدماتی‌ترید بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال، آموزش عملی درآمدزایی ترکیبی در ارزهای دیجیتال و نحوه شناسایی سایت‌های کلاهبردار و آموزش عملی تعدادی سایت، ابزار و نرم‌افزار انجام می‌شود.

کارگاه آموزش حضوری سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و دیگر رمزارزها از ۹ صبح آغاز می‌شود و تا ۸:۳۰ شب به طول می‌انجامد. در پایان این کارگاه نیز جلسه پرسش و پاسخ انجام می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات و ابهامات خود را در میان بگذارند.

کارگاه آموزش حضوری سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین و دیگر ارزرمزها در بلوار میرداماد، روبروی مسجد الغدیر، جنب بانک ملی، پلاک ۱۸۸، واحد ۵ برگزار می‌شود. برای شرکت در این کارگاه می‌توانید از اینجا ثبت‌نام و برای تخفیف از کد ۲۰۰ هزار تومانی Way2Pay استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۶۲۸۰ تماس بگیرید.

درباره نویسنده

آرش ترابی

آرش ترابی فعال حوزه رسانه و بانكداری الكترونيکی و دانش‌آموخته رشته مدیریت تکنولوژی از دانشگاه علوم و تحقیقات است. او از تابستان 96 با راه پرداخت همکاری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */