بانک‌تک (BankTech) موبایل

مشاهده تراکنش‌های کارت‌بانک ملی و چاپ رسیدهای تراکنش

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

یکی از دغدغه‌های مشتریان بانک‌ها، چگونگی نگهداری رسید هر تراکنش است؛ بانک ملی ایران این مشکل را برای مشتریان خود به شکل ویژه‌ای حل کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، رسید تراکنش‌ها گاه ارزش حیاتی پیدا می‌کنند، به‌طوری‌که دریافت بسیاری از خدمات عمومی وابسته به ارائه این رسیدهاست.

از سوی دیگر دریافت رسید تراکنش از شعبه بانک علاوه بر این‌که زمان‌بر است، مستلزم ارائه مدارک هویتی و نیز صرف هزینه بابت کارمزد ارائه این خدمت هم است.

بانک ملی ایران درروش نخست، تراکنش‌های انجام‌شده توسط مشتریان را برای کسانی که درخواست کرده باشند، پیامک می‌کند؛ این اما تنها روش ارائه رسید نیست.

مشتریانی که در سامانه بام بانک ملی ایران عضو هستند، می‌توانند رسید هر تراکنش را با جزئیات آن در این سامانه مشاهده کنند؛ اما راه سومی هم هست و آن مراجعه به پیام‌رسان بله است. این پیام‌رسان همه تراکنش‌های انجام‌شده برای کارت‌های بانک ملی ایران را در بخش مربوطه ذخیره کرده و به کاربر نشان می‌دهد.

مشتریان بانک ملی ایران اغلب به رسیدهای کاغذی نیازی نخواهند داشت و فقط در صورت لزوم می‌توانند رسید تراکنش را از سامانه بام یا پیام‌رسان بله دریافت کرده و آن را چاپ کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۲ دیدگاه

  • سلام – با تشکر از زحمات ارزشمند شما اطلاع رسانی همواره یکی از با ارزشترین خدماتی است که یک رسانه در اختیار مخاطبان خود قرار میدهد و صداقت در این زمینه یکی از ملزمات آن میباشد و بنده به نوبه خود بسیار سپاسگزار از محبت های شما میباشم و همواره آماده انجام اوامر شما با افتخار میباشم. با احترام محسن کشاورز

/* ]]> */