راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

مشاهده تراکنش‌های کارت‌بانک ملی و چاپ رسیدهای تراکنش

یکی از دغدغه‌های مشتریان بانک‌ها، چگونگی نگهداری رسید هر تراکنش است؛ بانک ملی ایران این مشکل را برای مشتریان خود به شکل ویژه‌ای حل کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، رسید تراکنش‌ها گاه ارزش حیاتی پیدا می‌کنند، به‌طوری‌که دریافت بسیاری از خدمات عمومی وابسته به ارائه این رسیدهاست.

از سوی دیگر دریافت رسید تراکنش از شعبه بانک علاوه بر این‌که زمان‌بر است، مستلزم ارائه مدارک هویتی و نیز صرف هزینه بابت کارمزد ارائه این خدمت هم است.

بانک ملی ایران درروش نخست، تراکنش‌های انجام‌شده توسط مشتریان را برای کسانی که درخواست کرده باشند، پیامک می‌کند؛ این اما تنها روش ارائه رسید نیست.

مشتریانی که در سامانه بام بانک ملی ایران عضو هستند، می‌توانند رسید هر تراکنش را با جزئیات آن در این سامانه مشاهده کنند؛ اما راه سومی هم هست و آن مراجعه به پیام‌رسان بله است. این پیام‌رسان همه تراکنش‌های انجام‌شده برای کارت‌های بانک ملی ایران را در بخش مربوطه ذخیره کرده و به کاربر نشان می‌دهد.

مشتریان بانک ملی ایران اغلب به رسیدهای کاغذی نیازی نخواهند داشت و فقط در صورت لزوم می‌توانند رسید تراکنش را از سامانه بام یا پیام‌رسان بله دریافت کرده و آن را چاپ کنند.

5 نظرات
 1. محسن کشاورز می‌گوید

  سلام – با تشکر از زحمات ارزشمند شما اطلاع رسانی همواره یکی از با ارزشترین خدماتی است که یک رسانه در اختیار مخاطبان خود قرار میدهد و صداقت در این زمینه یکی از ملزمات آن میباشد و بنده به نوبه خود بسیار سپاسگزار از محبت های شما میباشم و همواره آماده انجام اوامر شما با افتخار میباشم. با احترام محسن کشاورز

  1. ناشناس می‌گوید

   محمدحسین افرنگ سهام وارزش سهام بپردازین شماره حساب سیستمی

 2. م می‌گوید

  تراکنشها چقدر در حساب بانک می مانند

 3. رقیه محمدی کرین می‌گوید

  سلام موقع ای که cvv2نداره کارتم چطوری باید پول به کارت دیگه انتقال بدم

 4. داود امجدی می‌گوید

  در رسید کارت به کارت بانکی مبلغ مانده حساب هم دیده می‌شود مثلاً من میخواهم این رسید را به گیرنده بغرستم امکان پذیر هست که مانده حساب من ذکر نشود؟!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.