راه پرداخت
رسانه فناوری‌های مالی ایران

راه‌اندازی سایت امید بانک سپه

مدیرعامل بانک سپه در مراسم افتتاح سایت پشتیبان امید خبرداد: با راه اندازی این سایت، سرعت و دقت ارائه خدمات الکترونیکی بانک سپه متحول می شود و خدمات بهتر و مناسب تری به مشتریان ارائه می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، دکتر پاشایی فام در مراسم افتتاح سایت پشتیبان امید و در جمع اعضای هیأت مدیره، مدیران امور و روسای ادارات بانک سپه اظهارداشت: سایت پشتیبان امید، در راستای تضمین پایداری خدمات الکترونیکی بانک سپه و به منظور ارتقای سامانه های بانکداری الکترونیک از طریق بهینه سازی زیرساختهای ارائه خدمات نوین راه اندازی شده است.
وی با بیان اینکه ایجاد سایت پشتیبان در بانک سپه، حرکت بسیار بزرگی است گفت: با توجه به گسترش روزافزون فعالیتهای بانک و لزوم استفاده از فن آوریهای جدید در امر بانکداری، بانک سپه نیازمند تأمین شرایط و امکان لازم برای ارائه سرویسهای جدید به مشتریان بود که با ایجاد این سایت، نیاز مذکور مرتفع شده است.
دکتر پاشایی فام، با تأکید بر اینکه بانک سپه دومین بانکی است که دارای سایت پشتیبان است اظهارداشت:  حرکتهای اولیه این کار از بهمن 1389 و با همکاری ادارات فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک و شرکت رایانه خدمات امید آغاز شد و طی فازهای مختلفی از فراهم کردن زیرساختهای فیزیکی سایت تا تعیین و نصب سامانه های اصلی و نیز طراحی و برنامه ریزی سایت، مبتنی بر برنامه زمان بندی دقیقی صورت گرفت.
وی افزود: طی آن، سیستمهای اصلی شامل سامانه مدیریت کارت، سامانه گذرگاه ایمن، سامانه جاری طلایی، سامانه مدیریت شعب و…، مطابق طرحهای ارائه شده نسخه پشتیبان تهیه و به سایت پشتیبان منتقل شد.
دکتر پاشایی فام با تأکید بر اهمیت سرویس دهی مناسب و لزوم حفاظت از اطلاعات و داده ها، به طرح پشتیبان سامانه سبا اشاره کرد و گفت: این سامانه، دارای قابلیتهایی مانند کاهش ریسک در مرکز داده، پایداری و دسترس پذیری داده ها و کاهش زمان از کار افتادگی سیستم است.

منبع: روابط عمومی بانک سپه

3 دیدگاه
  1. اقبال شاهمرادی توتشاهی می‌گوید

    سلام من چندین سال هستش در بانک سپه حقوق دریافت میکنم هنوز پون مثبتی از بانک سپه بازپرداخت حقوق خودم

  2. اقبال شاهمرادی توتشاهی می‌گوید

    سلام من چند سال هستش در بانک سپه حساب دارم تا بحال هیچ گونه امیتازی به من داده نشده

  3. رحیم شهری می‌گوید

    راه اندازی سایت امید سپه بانگ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.