شرکت‌ها

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در الکامپ ۹۷ از دو سرویس جدید خود رونمایی کرد

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در دومین روز از بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ از دو سرویس جدید خود رونمایی کرد. نخستین سرویس این شرکت، در حوزه پرداخت و مبتنی بر کیوآرکد است و تفاوت آن با سایر اپلیکیشن‌ها این است که در آن همه پذیرنده‌ها کیوآرکد دارند و می‌توانند از طریق اپلیکیشن پات، کیوآرکد پذیرنده را استفاده کنند. به این ترتیب مشتری با استفاده از کیوآر پرداخت، عملیات پرداخت را انجام می‌دهد.

به این ترتیب مساله مشتریانی که کارت فیزیکی ندارند هم حل می‌شود. علاوه بر این، برروی دستگاه کارتخوان پذیرنده، رسید چاپ می‌شود و در اختیار مشتری قرار می‌گیرد.

به عبارت دیگر تمام کسانی که می‌خواهند از دستگاه کارت‌خوان استفاده کنند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن پات و در منوی پرداخت، از طریق کدخوان، کیوآرکد مورد نظر را اسکن کنند. پس از این مرحله شماره ترمینال نمایش داده می‌شود، مبلغ وارد شده و با استفاده از کارت بانکی و یا کیف پول تعریف شده در اپلیکیشن، پرداخت انجام می‌شود. پس از آنکه تراکنش روی اپلیکیشن با موفقیت انجام شد، پذیرنده رسید را چاپ می‌کند و تحویل می‌دهد.

دیگر محصول ارائه شده توسط ایران کیش، چند آپشن جدید بر روی پات است. در حال حاضر، جدیدترین سرویس پات، خرید بلیط است که از طریق این اپلیکیشن، کاربر می‌تواند به صورت مستقیم از رجا بلیط قطار خود را خریداری کند. در بخش خرید بلیط هواپیما نیز امکان تهیه بلیط با کم‌واسطه‌ترین حالت ممکن امکان‌پذیر شده است.

همچنین سرویس بیمه هم به اپلیکیشن پات اضافه شده و هر بیمه‌ای که نیاز به بازدید نداشته باشد در چند ثانیه قابل خریداری است. پات، ارزان‌ترین پیشنهاد بیمه را به متقاضی می‌دهد.

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید