خبر

مجمع عمومی عادی سالیانه بانک انصار ۳۱ تیر برگزار می‌شود

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به آگاهی سهامداران می‌رساند مجمع عمومی عادی سالیانه بانک انصار رأس ساعت ۹:۰۰ روز یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن به نشانی تهران، نیاوران، کاشانک، نرسیده به سه‌راه آجودانیه، شماره ۲۱۰ تشکیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بانک انصار، بدین‌وسیله از سهامداران، وکلا یا نمایندگان قانونی آنان دعوت به عمل می‌آید به‌منظور اخذ برگ ورود به جلسه در روز شنبه تاریخ ۳۰ تیر ۹۷ از ساعت ۹:۰۰ صبح الی ۱۴:۰۰ عصر با در دست داشتن کارت ملی، وکالت‌نامه یا برگ نمایندگی معتبر، به امور سهام بانک واقع در تهران، خیابان طالقانی، خیابان ایرانشهر جنوبی، نرسیده به تقاطع سمیه، بن‌بست ظهیرالاسلام، پلاک ۶، طبقه سوم مراجعه کنند.

در ضمن ترتیبی اتخاذشده است تا بعد از مهلت فوق در روز یکشنبه، برگه ورود به جلسه از ساعت ۸:۳۰ صبح روز برگزاری مجمع ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ نیز در محل برگزاری مجمع با اخذ مدارک مربوطه به حضور سهامداران ارائه شود.

دستور جلسه:

  • استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی بانک در خصوص عملکرد سال مالی منتهی به ۱۳۹۶/۱۲/۲۹
  • تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ شامل ترازنامه و حساب سود و زیان و اتخاذ تصمیم نسبت به تخصیص سود و تقسیم سود
  • انتخاب حسابرس مستقل و بازرس قانونی (اصلی و علی‌البدل) برای سال مالی ۹۷ و تعیین حق‌الزحمه آن‌ها
  • انتخاب روزنامه‌های کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های بانک
  • تعیین حق حضور اعضا غیرموظف و پاداش هیئت مدیران
  • انتخاب اعضای هیئت‌مدیره بانک
  • تصمیم‌گیری در مورد سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالیانه باشد.

شماره ثبت ۳۷۴۵۲۸

شناسه ملی ۱۰۳۲۰۲۵۵۲۳۰

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */