بانک‌ها

تجلیل از مشتریان برتر اَپ موبایلی سکه همراه پست‌بانک ایران

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

پست‌بانک ایران در راستای تشویق مشتریان خود به استفاده از ابزار الکترونیک طی مراسمی از کاربران برتر اَپ‌موبایلی سکه همراه این بانک که تاکنون بیشترین تراکنش را داشته‌اند تجلیل به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی پست‌بانک ایران، براین اساس ۲۰ کاربر از بین مشتریان و ۲۰ کاربر نیز از بین کارگزاران باجه‌های بانکی که بیشترین تراکنش را با استفاده از اَپ موبایلی سکه همراه انجام داده‌اند شناسایی و موردتقدیر قرار گرفتند که جوایز آنان از طریق شعب مربوطه اهداء می‌شود.

اَپ موبایلی پست‌بانک ایران از آبان ماه ۱۳۹۶ راه‌اندازی شده و خدماتی نظیر؛ امکان کارت به کارت وجه از کارت‌های بانک‌های ملی، انصار، ایران‌زمین، شهر، مهر اقتصاد، دی، اخذ ده گردش آخر حساب، اخذ مانده موجودی حساب، دریافت شماره شبا، پرداخت قبض عوارض شهرداری و قبض راهنمایی و رانندگی، دریافت کمک‌های نیکوکاری و امور خیریه برای سازمان‌های بهزیستی، کمیته امداد، هلال‌احمر، تاپ آپ همراه اول و قفل امنیتی انجام می‌شود.

همچنین از طریق آن؛ پرداخت قبوض تلفن همراه، خرید شارژ تلفن همراه، پرداخت قسط مشتریان پست‌بانک ایران، پرداخت قبوض مصرفی آب، برق، گاز و تلفن و بسیاری از خدمات دیگر در اپلیکیشن مذکور فعال است.

این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل اندروید فعال و لینک دانلود اپلیکیشن مذکور و به‌روزرسانی آن؛ http://www.boommarket.ir/fa/app/2136 است و برای سیستم‌عامل iOS نیز به‌زودی فعال می‌شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */