استارت‌آپ‌ها خبر

پرداخت حقوق کارمندانتان را به اپلیکیشن گوستو واگذار کنید

اپلیکیشن گوستو
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

«گوستو» امکان دسترسی به حقوق، مزایای بهداشتی، بیمه غرامت کارگران و پردازش مالیات خودکار را از طریق هر دستگاه متصل به وب فراهم می‌کند. با این اپلیکیشن شما می‌توانید با یک رابط ساده مراقب کسب‌وکار خود باشید و زمان بیشتری را صرف کارهای مهم دیگر کنید.

«گوستو» به‌طور بی‌سیم پرداخت حقوق آنلاین را با نرم‌افزار حسابداری و منابع انسانی پیشرفته یکپارچه می‌کند.

به گزارش هفته‌نامه شنبه، با استفاده از این ابزار، در فرآیند پرداخت حقوق دیگر به تشریفات اداری نیازی نخواهد بود و پیگیری پرداخت و محاسبه مالیات برای کارفرمایان آسان‌تر خواهد شد و کارمندان نیز می‌توانند در هرزمانی آرشیو ته برگ وصولی‌ها و اسنادی مانند فرم مالیات دولتی را مشاهده کنند.

اپلیکیشن «گوستو» را شرکت «زن پی رول» ساخته است. این شرکت راهکار پرداخت حقوق، مزایا و غرامت کارگران مبتنی بر فضای ابری را به کسب‌وکارهای مختلف در آمریکا ارائه می‌دهد. این اپلیکیشن به پرداخت‌های مربوط به کارمندان و پیمانکاران رسیدگی می‌کند و کارهای اداری لازم را به‌طور الکترونیکی انجام می‌دهد و از این طریق به شرکت‌ها کمک می‌کند تا قوانین مالیاتی، کار و مهاجرت را رعایت کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید