انتخاب سردبیر بانک‌ها

امکان افتتاح حساب مجازی در موسسه اعتباری کوثر

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

باهدف گسترش خدمات نوین بانکداری الکترونیک و سرعت بخشیدن به ارائه خدمات، افتتاح حساب مجازی در موسسه اعتباری کوثر راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ این موسسه با ارائه خدمات نوین، طیف وسیعی از خدمات بانکی را در هر زمان و هر مکان در اختیار شما مشتریان گرامی قرار می‌دهد.

مشتریان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت موسسه اعتباری کوثر به نشانی www.kosarfci.ir و انتخاب گزینه افتتاح حساب مجازی و وارد کردن اطلاعات فردی نسبت به افتتاح حساب مجازی در کوثر اقدام کنند.

پس از پایان یافتن مراحل ورود اطلاعات و تائید نهایی آن توسط مشتری پیامک شماره‌حساب و شماره کارت برای مشتری ارسال و خدمات کارت شتابی برای مشتریان در دسترس خواهد بود.

همچنین مشتریان محترم می‌توانند با سامانه پاسخگوی کوثر به شماره ۴۲۸۳۰-۰۲۱ تماس گرفته و سؤالات خود را با کارشناسان موسسه در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره‌مند شوند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید