بانک‌ها

امضای تفاهم‌نامه همکاری بانک پارسیان و کمیسیون ملی یونسکو

نوشته شده توسط رضا قربانی

با حضور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در بانک پارسیان، تفاهم‌نامه‌ همکاری میان این کمیسیون و بانک‌ پارسیان امضا شد.

براساس این تفاهم‌نامه، نهادهای مذکور در زمینه تعامل در روابط بین‌المللی و اجرای طرح‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی با یکدیگر همکاری تنگاتنگ خواهند داشت.

«محمدرضا سعیدآبادی» دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو، با سپاس و استقبال از اقدام بانک پارسیان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های خصوصی و موفق کشور، بر حمایت از فعالیت‌های این سازمان تاکید کرد.

«علی سلیمانی‌شایسته» مدیر عامل بانک پارسیان نیز اظهارداشت: «تعامل بانک پارسیان و کمیسیون ملی یونسکو، تعاملی سرشار از دستاوردهای مثبت برای جامعه و طرفین خواهد بود.»

کمیسیون ملی یونسکو در ایران به عنوان یکی از مراکز تعامل سازنده و موثر در روابط بین‌المللی و همچنین سازمانی توانمند در ارتقای کیفی مطالعات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و نیز ترویج‌دهنده و معرف مفاخر، مشاهیر و فرهنگ غنی ایران به جهان است که ریاست آن مطابق قانون بر عهده وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری است. (اعتبار)

درباره نویسنده

رضا قربانی

رضا قربانی هستم؛ بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت؛ یک B2B Digital Media در حوزه فین‌تک ایران. با کمک همکارانم کتاب‌هایی درزمینهٔ فین‌تک منتشر کردیم، مثل بانک ۳.۰، بانک دیجیتال، بانکداری مجازی، گسست بانک‌ها، دانشنامه پرداخت و بانکداری الکترونیکی و چند کتاب دیگر. انتشار این کتاب‌ها علاقه شخصی من است که افراد بیشتری با فین‌تک آشنا شوند. سردبیر ماهنامه عصر تراکنش هم هستم که به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تک منتشر می‌شود. تولید ویدیو و پادکست یکی دیگر از کارهایی است که با کمک همکارانم انجام می‌دهم. روزنامه‌نگاری با آفتابگردان همشهری در من شروع شد و با گنبد کبود ابرار جدی شد و در روزنامه شریف به نتیجه رسید. در رسانه‌هایی مثل عصر ارتباط، پیوست، دنیای اقتصاد و تجارت فردا، مدیریت ارتباط و چند جای دیگر چیزهایی نوشته‌ام و در هفته‌نامه شنبه دبیر صفحه فین‌تک هستم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره من بدانید لطفا وبلاگ مدیر رسانه را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید