راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

پرداخت بیش از ۲۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات خُرد و متوسط توسط بانک آینده در سال ۹۶

بانک آینده در سال ۱۳۹۶، نسبت به ساده‌سازی و تسریع فرآیند پرداخت تسهیلات اهتمام ویژه‌ای نموده است تا عده بیشتری از مردم بتوانند از تسهیلات بهره‌مند شوند. درنتیجه تسهیل فرآیند پرداخت تسهیلات، میزان تسهیلات اعطایی به میزان قابل‌توجهی افزایش یافت؛ به‌گونه‌ای که با پرداخت بیش از ۲۵۰۰۰ فقره تسهیلات خُرد با جمع مبلغ ۱۲۰۰۰ (دوازده هزار) میلیارد ریال، تعداد مشتریان تسهیلاتی خُرد نسبت به سال قبل، بیش از ۶۲ درصد افزایش پیدا نمود.

به گزارش روابط عمومی بانک آینده، این بانک در سال ۱۳۹۶، برای تأمین نیازهای تسهیلاتیِ مشتریان، محصولات متمایزی را متناسب با نیازهای مختلف گروه‌های هدف، طراحی و عرضه نمود.محصولات اعتباری متنوع، تحت عناوین؛ (زندگی)، (رویش)، (بهاور)، (اشتغال)، (متخصصان) و (کاریز)، با اهدافی نظیر تأمین احتیاجات ضروری مردم؛ از قبیل خرید کالا، خرید خودرو، تهیه جهیزیه، تعمیر و بازسازی مسکن و … پاسخ سریع به نیازهای مالی سپرده‌گذاران محترم، ارزش‌آفرینی هر چه بیشتر برای اقشار متخصص جامعه، شامل: پزشکان، مهندسان، وکلا و … تا سقف ۱۰ (ده) میلیارد ریال، کمک به اشتغال‌زایی توسط صاحبان اصناف و دارندگان مدارک آموزش فنی و حرفه‌ای، در سطح شعب این بانک عرضه شدند.

تعداد ۱۳۸۴۸ فقره تسهیلات خُرد، با جمع کل ۹۷۰۷ (نه هزار و هفت‌صد و هفت) میلیارد ریال از مبلغ پرداختی ذکرشده، از طریق محصولات فوق به متقاضیان و عموم مردم پرداخت‌شده است.

با توجه به نقش مهم بنگاه‌های کوچک و متوسط (SMEs) در اشتغال‌زایی، در سال (اقتصاد مقاومتی؛ تولید، اشتغال)، بانک آینده نسبت به تأمین مالی ۲۵۵ بنگاه کوچک و متوسط، با مبلغ ۱۰۶۵۵ (ده هزار و شش‌صد و پنجاه‌وپنج) میلیارد ریال در ۱۹ استان اقدام کرده است. از طریق تأمین مالی این بنگاه‌ها، تعداد ۱۲۰۳ نفر به میزان اشتغال جدید، در واحدهای تولیدی کشور افزوده شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.