شرکت‌ها

پرداخت الکترونیک سداد به جمع شرکت‌های دانش‌بنیان پیوست

شهر سبز
نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت پرداخت الکترونیک سداد پس از بررسی کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا، به عنوان شرکت دانش‌بنیان معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت پرداخت الکترونیک سداد، شرکت‌های دانش‌بنیان به سه بخش تولیدی، صنعتی و نوپا تقسیم بندی می‌شوند که شرکت پرداخت الکترونیک سداد موفق به اخذ مجوز دانش بنیان صنعتی شده است.

طبق قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، با اخذ این مجوز شرکت پرداخت الکترونیک سداد می‌تواند از امتیازاتی همچون تسهیلات صندوق شرکت‌های دانش‌بنیان و مشوق‌های گمرگی و غیره بهره‌مند شود.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سال ۱۳۹۳ از سوی بانک ملی، مأموریت یافت تا به ارائه خدمات نوین پرداخت الکترونیکی بپردازد و پاسخگوی نیازهای جامعه در این زمینه باشد.

این شرکت در مدت زمانی کوتاه توانسته به دستاوردهای مهمی چون اجرای طرح‌های زیرساختی، طراحی و پیاده سازی سامانه‌های امنیتی نائل شود و هم اکنون در مقام یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی در ایران مشغول به ارائه خدمت است.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */