بانک‌تک (BankTech)

حمایت شرکت توسن از طرح‌های حفظ محیط زیست

نوشته شده توسط رسول قربانی

نوروز امسال حداقل۳۶ هزار نفر تحت آموزش‌های چگونگی حضور در محیط‌های طبیعی قرار گرفتند. امسال برای چهارمین سال متوالی، در طی یک پروژه آگاهی رسانی، مسافرانی که از جاده پارک ملی گلستان عبور می‌کردند، از قوانین پارک‌های ملی مطلع و به جمع آوری زباله‌هایشان تشویق شدند.

به گزارش راه پرداخت به نقل از ایتنا، بر اساس اطلاعات ثبت شده در طی انجام این طرح سرنشینان ۱۲ هزار خودرو از تصادفات جاده‌ای که برای حیوانات پیش می‌آید و آسیب‌هایی که این جاده به زیستگاه آنان وارد کرده است، و همچنین وجود میزان بالای زباله در اطراف جاده، آگاه شدند.

همچنین همزمان با انجام این طرح فرهنگی مسابقه پیامکی هم از سوی شرکت توسن با هدف ترویج استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک برگزار شد که با توجه به استقبال گسترده‌ای که از این مسابقه صورت گرفت فرهنگ‌سازی مناسبی نیز در ترویج استفاده هموطنان از خدمات بانکداری الکترونیک در سفر صورت پذیرفت.

یاسمین طالبی، عضو انجمن “طرح سرزمین” محدودیت بودجه را مانع اصلی انجام این پروژه دانست و افزود گفت: ما امسال با محدودیت بودجه روبرو بودیم و از آذرماه برای تامین بودجه این طرح تلاش کردیم و در ‌‌نهایت در اسفند ماه بودجه طرح توسط شرکت «توسن» تامین شد.

یادآور می‌شود شرکت توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین (توسن) در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود، مدت مدیدی است که موضوع حمایت از فعالیت‌های اجتماعی در کشور را در سند استراتژی کسب و کار مسئولانه خود مد نظر قرار داده است، که حمایت مالی از این پروژه نیز در همین راستا صورت پذیرفته است.

درباره نویسنده

رسول قربانی

سردبیر سایت راه پرداخت؛
رسول قربانی دانش آموخته زبان و ادبیات انگلیسی است. اوفعالیت رسانه‌ای خود را به طور متمرکز در حوزه فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت در سال 89 آغاز کرد و تاکنون در این حوزه متمرکز فعالیت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */