شرکت‌ها

افتتاح جایگاه هوشمند سوخت میدان آزادی با کارت‌خوان‌های تاپ

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

جایگاه سوخت میدان آزادی تهران با استانداردهای جدید زیست‌محیطی، فناوری‌های نوین سوخت‌رسانی (آی گس) و مجهز به سامانه‌های پرداخت شرکت تاپ افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) طرح جمع‌آوری بخارات گازی (کهاب) در این جایگاه برای نخستین بار در تهران اجرا شده است. در این طرح با جمع‌آوری بخارات بنزین علاوه بر سه تا پنج درصد صرفه‌جویی در مصرف بنزین، ایمنی جایگاه افزایش می‌آید و همچنین آلایندگی محیط‌زیست نیز برطرف می‌شود.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گفت: «اجرای طرح ایجاد شرکت زنجیره‌ای (برندینگ) رانت نبوده و نیست، بلکه خدمت‌رسانی بهتر به مردم است.»

سید محمدرضا موسوی خواه در مراسم افتتاح جایگاه هوشمند سوخت (آی گس) در میدان آزادی افزود: «با اجرای طرح برندینگ، رقابت ایجاد می‌شود و همین مسئله باعث ارائه بهتر خدمات به مردم خواهد شد. جایگاه‌های هوشمند سوخت باعث ترافیک کمتر، ایمنی بیش‌تر و امکان دریافت بهتر سوخت خواهد شد.»

موسوی خواه گفت: «ما از سال ۱۳۹۰ به دنبال اجرای کهاب هستیم که طرحی کاملاً بومی است و قرار است در کلان‌شهرها اجرا شود. در تلاش هستیم با افزایش تعداد جایگاه‌های هوشمند سوخت خدمت بهتر به مردم ارائه کنیم.»

خدمات پرداخت این جایگاه سوخت هوشمند توسط شرکت تاپ انجام می‌شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */