شرکت‌ها

اخذ پروانه فعالیت شرکت بهسازان ملت در حوزه خدمات مدیریتی افتا

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت بهسازان ملت به‌عنوان یکی از شرکت‌های فعال در امور فناوری اطلاعات و به‌عنوان بازوی اجرایی امور انفورماتیک بانک ملت، موفق به اخذ گواهی مجوز مشاوره و استقرار استانداردهای امنیت اطلاعات شد.

به گفته فریبرز چگینی مدیرعامل شرکت بهسازان ملت، شرکت بهسازان ملت با سابقه طولانی در زمینه ارائه خدمات بانکداری متمرکز و مشاوره، استقرار و پیاده‌سازی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات برای بانک ملت و شرکت‌های حوزه خدمات انفورماتیک در کشور فعالیت می‌کند؛ در همین راستا شرکت بهسازان ملت با اخذ این مجوز از سازمان فناوری اطلاعات ایران (نما) و با در اختیار داشتن نیروهای متخصص  آماده ارائه خدمات مشاوره و استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات مبتنی بر استاندارد ISO/IEC 27001:2013 و انجام مدیریت ریسک امنیت اطلاعات به کلیه وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های نرم‌افزاری در حوزه بانکداری الکترونیک را اعلام می‌دارد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */