راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

نماد معاملاتی بانک سرمایه به زودی باز می‌شود

با اعلام زمان برگزاری مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده بانک سرمایه،‌ نماد معاملاتی این بانک در مسیر بازگشایی قرار گرفت.

به گزارش ایبِنا، زمان و محل برگزاری مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده شرکت بانک سرمایه که با نماد «سمایه» در بازار سهام حضور دارد، با انتشار اطلاعیه‌ای در سامانه کدال، اعلام شد.

بر اساس این گزارش، شرکت بانک سرمایه مجمع عمومی خود را چهارشنبه ۲۹ فرودین ماه ۹۷ برگزار خواهد کرد. همچنین، کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم یا نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی، می‌توانند برای شرکت در جلسه مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده بانک سرمایه ساعت ۱۶ بعد از ظهر روز چهارشنبه ۲۹ فرودین ماه ۹۷ به نشانی تهران، خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ، روبروی وزارت صنایع و معادن، تالار سوره حوزه هنری مراجعه کنند.

 

دستور جلسه مجمع

انتخاب اعضای هیات مدیره و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و سایر مواردی که قابل طرح در مجمع باشد، دستور جلسه مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده بانک سرمایه اعلام شده است.

 

آخرین اطلاعات مالی

مطابق این گزارش بر اساس اطلاعات تارنمای TSETMC در حال حاضر نماد معاملاتی شرکت بانک سرمایه که با نماد «وشهر» در بازار اول فرابورس فعال است در وضعیت «ممنوع – متوقف» قرار دارد.

همچنین آخرین وضعیت این شرکت در بازار سهام نیز نشان می دهد «P/E» سهام این شرکت بانکی منفی ۰.۱۸ مرتبه و «EPS» آن نیز ۶۹۳۲ ریال در آخرین صورت های مالی درج شده است.

 

سهامداران عمده

پنج سهامدار عمده بانک سرمایه، شامل «لیزینگ و رفاه فرهنگیان با ۹.۹۹۰ درصد، سرمایه گذاری فرهنگیان با ۹.۹۹۰ درصد، ساختمانی معلم با ۷.۶۳۰ درصد، سرمایه گذاری فرآیند با ۶.۲۵۰ درصد و سرمایه گذاری توسعه پایدارصدف با ۵.۱۴۰ درصد» است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.