خبر

نخستین برندگان پات برای سفر به جام جهانی روسیه مشخص شدند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

۲۰ نفر از برندگان پات برای سفر به جام جهانی روسیه در قرعه‌کشی که به‌صورت زنده از شبکه دوم سیما با حضور پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات ایران کیش مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، پیمان طبری در این برنامه، با بیان اینکه در سال ۹۷ خبرهای خوشی در ارتباط با اپلیکیشن پات خواهید شنید گفت: «مردم با نصب این اپلیکیشن و با افزایش تراکنش‌ها، شانس بیشتری برای قرعه‌کشی‌های بعدی خواهند داشت.»

او با تأکید بر اینکه در سال ۹۷ امکانات جدید بسیاری برای پات در نظرگرفته شده است، به دو امکان اخیر این نرم‌افزار نیز اشاره کرد و اظهار داشت: «نسخه پات برای روشندلان که با مشاوره‌های خود این عزیزان (روشندلان) تهیه شده است و همین‌طور چند زبانه بودن این اپلیکیشن، نرم‌افزار پات را متمایز کرده است.»

طبری در پاسخ به این سوال که چرا استفاده از اپلیکیشن‌های پرداخت به مردم توصیه می‌شود گفت: «مهم‌ترین دلیل آن استفاده راحت از این نرم‌افزار است، به‌عنوان‌مثال وقتی انتقال وجه، کارت به کارت و یا امکان مانده گیری از طریق موبایل صورت می‌گیرد طبیعی است که استفاده از آن‌ها توصیه شود.» او به امنیت ویژه نرم‌افزار پات نیز تأکید کرد.

اسامی برندگان قرعه‌کشی سفر به جام جهانی روسیه (مرحله اول) را می‌توانید ازاینجا ببینید.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */