خبر شرکت‌ها

گردهمایی سالانه شرکت توسن‌تکنو برگزار شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

گردهمایی سالانه شرکت توسن‌تکنو در روز سه‌شنبه ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۶ همزمان با سالگرد تأسیس این شرکت با حضور اعضای هیئت مدیره، معاونان، مدیران و سایر پرسنل توسن‌تکنو در مرکز همایش‌های بین‌المللی رایزن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسن تکنو در این همایش دکتر محمد مظاهری مدیرعامل شرکت با مرور فعالیت‌های صورت‌گرفته طی سال جاری، دستاوردهای شرکت را در حوزه‌های بانکی، پرداخت و صندوق فروشگاهی برشمرد و با مرور روندهای برتر صنعت فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت، فعالیت‌های پیش‌رو و انتظارات عملکردی را برای پرسنل شرکت ترسیم کرد. پیش از این نیز اهداف، رویکردها و مسیر عملکردی توسن‌تکنو در سال ۲۰۱۸ میلادی استخراج و تدوین شده بود.

در ادامه این مراسم دکتر ولی‌الله فاطمی بنیان‌گذار گروه توسن نیز به ایراد سخنرانی پرداخت و با مرور اجمالی عملکرد شرکت‌های گروه، توسن‌تکنو را یکی از برجسته‌ترین شرکت‌های گروه توسن در ارائه خدمات مطلوب به مشتریان ارزیابی کرد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */