عصر تراکنش چهره هفته

ماندن و ساختن / درباره میلاد جهاندار بیشتر بدانید

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

ماهنامه عصر تراکنش / در کنار برادران امیری و چند نفر دیگر از بچه‌های استارت‌آپ‌های فین‌تک ایران، میلاد جهاندار جزء فعال‌ترین بچه‌های این اکوسیستم از نظر رسانه‌ای است.

بسیاری از بچه‌هایی که در فضای استارت‌آپی ایران فعالیت می‌کنند، شناخت اندکی نسبت به رسانه و تولید محتوای رسانه‌ای دارند. یکی، دو تجربه بد رسانه‌ای با یکی، دو رسانه بد هم باعث می‌شود همه رسانه‌ها را سروته یک کرباس بدانند و سعی کنند از رسانه‌ها فاصله بگیرند، یا حتی گاهی به تقابل با رسانه‌ها بپردازند. رسانه یک چاقوی دولبه است که نه خوب است و نه بد. بهره‌برداری از آن ‌هم پیچیدگی دارد و نیاز به دانش و مهارت نسبتا بالا.

میلاد چه از طریق فعالیت‌هایش در انجمن فین‌تک و چه از طریق حضور مستمر در رسانه‌ها هم سعی کرده پرسنل برندینگ خودش را تقویت کند و هم از این موضوع برای توسعه کسب‌وکارش استفاده کرده است. در روزهای پرسروصدای بانکداری و پرداخت ایران و در هیاهوی خبرها، خبر مهم جذب سرمایه باهمتا کمتر دیده شد. فارغ از حجم سرمایه، روش و مسائل فنی مالی، نفس اینکه باهمتا توانسته سرمایه غیرایرانی جذب کند و مهم‌تر از آن اینکه این موضوع را تا حد زیادی شفاف اعلام کرده را می‌توان تا حدودی نقطه‌عطفی در فین‌تک ایران دانست. در ایران ماندن و کار کردن سختی‌هایی دارد که خوب است بتوانیم روی مسیر درست بیشتر تاکید کنیم.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۳ دیدگاه

/* ]]> */