ارزهای رمزنگاری شده (Cryptocurrency) خبر

اسکوئر برنامه‌های جدی برای امکان استفاده از بیت‌کوین در اپلیکیشن اسکوئرکش دارد

اپلیکیشن اسکوئرکش

جک دورسی مدیرعامل اسکوئر اعلام کرده که قصد دارد تا بخش‌های بیت‌کوینی کسب‌وکارش را توسعه دهد. جک دورسی در کنفرانسی گفت که بیت‌کوین برای اسکوئر صرفا در خریدوفروش خلاصه نمی‌شود و ادامه داد: «ما بر این باوریم که بیت‌کوین و دیگر ارزهای رمزنگاری‌شده فناوری تغییردهنده‌ای برای صنعت ما است و ما می‌خواهیم که در اسرع وقت اطلاعات و دانش بیشتری از این فناوری به دست آوریم.»

براساس گزارش سه ماهه چهارم ۲۰۱۷ اسکوئر، کل درآمد خالص شرکت و درآمد تعدیل‌شده آن در مقایسه با سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ افزاش چشمگیری داشته است. به‌خصوص از زمانی که امکان استفاده از بیت‌کوین در اپلیکیشن اسکوئرکش برای کاربران فرهم شد.

در گزارش اخیر اسکوئر آمده است: «در حال حاضر مشتریان می‌توانند از طریق اپلیکیشن اسکوئرکش خریدوفروش بیت‌کوین انجام دهند. ما می‌دانستیم که این همان چیزی است که مشتریان خواهانش بودند. ما به این دلیل از بیت‌کوین پشتیبانی می‌کنیم زیرا این کار را گامی در مسیر بلندمدت رفتن به سمت دسترسی مالی بیشتر برای افراد می‌دانیم.»

اپلیکیشن اسکوئرکش در حال حاضر در ۵۰ ایالت آمریکا در دسترس است. این اپلیکیشن به کاربران امکان انجام تراکنش‌های فوری با پول فیات و خریدوفروش بیت‌کوین را فراهم می‌کند. این امکان خریدوفروش برای اولین‌بار و برای حجم محدودی از کاربران در نوامبر سال ۲۰۱۷ امکان‌پذیر شد و در ژانویه سال ۲۰۱۸ این قابلیت در دسترس تمام کاربران قرار گرفت.

منبع: Cointelegraph

درباره نویسنده

محدثه دهباشی

محدثه ده‌باشی فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته زبان فرانسه از دانشگاه تربیت مدرس تهران است. او از سال 93 با راه پرداخت همکاری می‌کند

دیدگاهتان را بنویسید