خبر

جوابیه آسان پرداخت پرشین درخصوص موضوع «انتشار اطلاعات کارت بانکی کاربران اپلیکیشن آپ»

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت پرشین، در پی انتشار اخبار کذبی با موضوع «انتشار اطلاعات کارت‌های بانکی کاربران اپلیکیشن آپ»، این شرکت اعلام می‌کند تمامی مجاری پرداخت آپ از جمله اپلیکیشن آپ، با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزار کنترلی از بالاترین سطح امنیت برای انجام عملیات پرداخت برخوردار است و این شرکت به هیچ وجه مورد حمله فیشینگ یا هکرها قرار نگرفته است.

بررسی اطلاعات کارت‌های منتشر شده در برخی کانال‌های تلگرامی حاکی از آن است که این اطلاعات از صفحات پرداخت اینترنتی جعلی سرقت شده است که اخبار دقیق جهت شفاف‌سازی این موضوع از طریق بانک محترم مرکزی به اطلاع عموم خواهد رسید. بدیهی است با توجه به خدشه‌دار شدن برند تجاری آپ، با منتشرکنندگان این اخبار و کسانی که با اهداف خاص اقدام به بازنشر این خبر کرده‌اند به اتهام نشر اکاذیب اقدام قضایی صورت خواهد گرفت.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

۱ دیدگاه

/* ]]> */