شرکت‌ها

نگاهی به جایگاه شرکت‌های گروه رایانه‌ای بیستمین فهرست ۵۰۰ شرکت برتر

نوشته شده توسط مینا حاجی

امسال نیز سازمان مدیریت صنعتی، ده‌بندی شرکت‌های برتر کشور (IMI-100) را با ارزیابی شاخص‌هایی مانند رتبه فروش، ارزش‌افزوده، میزان دارایی و اشتغال‌زایی، سودآوری و ارزش بازار انجام داد و بیستمین دوره همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100) بر اساس اطلاعات سال مالی ۹۵، یکشنبه ۲۹ بهمن‌ماه ۹۶ در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار شد. در ادامه نگاهی به رتبه شرکت‌های حاضر در بخش گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته خواهیم داشت.

در بخش گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته، شرکت آسان پرداخت پرشین رتبه اول، گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا رتبه دوم، خدمات انفورماتیک رتبه سوم، شاپرک رتبه چهارم و شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان رتبه پنجم را کسب کرده‌اند.

در این بخش، شرکت تجارت الکترونیک پارسیان رتبه هفتم، به پرداخت ملت رتبه هشتم و شرکت سرمایه‌گذاری فناوری تک وستا رتبه نهم را دریافت کرده‌اند. همچنین به ترتیب شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش و کارت اعتباری ایران کیش نیز رتبه‌های دوازده و سیزده را از آن خود کرده‌اند.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش نیز رتبه چهاردهم و شرکت آتیه داده‌پرداز رتبه هفدهم را در این بخش کسب کرده‌اند. به ترتیب شرکت‌های داده‌ورزی فرادیس البرز، سرمایه‌گذاری فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان، داده‌پردازی ایران، افزار پرداز رمیس نیز رتبه‌های نوزده، بیست، بیست‌ویک و بیست‌ودو را دریافت کرده‌اند.

همچنین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی رتبه بیست‌وسه، پرداخت نوین آرین رتبه بیست‌وچهار، فن آوا کارت رتبه بیست‌وپنج، تجارت الکترونیکی ارتباط فردا رتبه بیست‌وشش و شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی رتبه بیست‌وهفت را از کسب کرده‌اند.

شرکت نرم‌افزاری داتیس آرین قشم رتبه بیست‌و‌نه و شرکت امن افزار گستر شریف نیز رتبه سی‌ویک گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته را در سال ۹۶ به دست آورده‌اند.

ببینید: نگاهی کوتاه به وضعیت شرکت‌های بانکداری و پرداخت در بیستمین فهرست ۵۰۰ شرکت برتر

همچنین در جدول زیر می‌توانید فهرست دسته‌بندی گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری را نیز ببینید.

درباره نویسنده

مینا حاجی

مینا حاجی دانشجوی کارشناسی رشته زبان و ادبیات اسپانیایی است و همچنین به زبان انگلیسی مسلط است. او در حال حاضر به عنوان مترجم و نویسنده در راه پرداخت فعالیت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */