شرکت‌ها موبایل

حسابداری پارمیس همراه بهترین اپلیکیشن در بخش کاربردی جشنواره وب و موبایل از نگاه مردم شد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

اپلیکیشن حسابداری شخصی پارمیس همراه، محصول رایگان شرکت فناوری اطلاعات پارمیس، امسال برای سومین سال متوالی در جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بهترین اپلیکیشن کاربردی به انتخاب مردم برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی پارمیس، پارمیس همراه یک اپلیکیشن رایگان برای پلتفرم‌های اندروید و iOS است که با هدف رفع نیاز حسابداری شخصی و خانوادگی افراد و اعضای خانواده طراحی شده است و می‌تواند با امکانات متعددی که در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد به تمامی افراد از اقشار مختلف در مدیریت هرچه بهتر امور مالی شخصی و خانوادگی آنها کمک کند.

امسال پارمیس همراه توانست در بخش نگاه مردمی جشنواره وب و موبایل ایران مورد توجه قرار بگیرد و به عنوان برترین اپلیکیشن کاربردی آر دیدگاه مردم انتخاب شود. پارمیس همراه در هشتمین و نهمین دوره این جشنواره، برگزیده شده بود و همچنین در سال گذشته نیز به عنوان کاندیدای بهترین اپلیکیشن کاربردی مورد توجه داوران جشنواره نیز قرار گرفته بود.

تیم تولید و پشتیبانی پارمیس همراه، هم اکنون در حال کار روی امکانات جدیدی هستند که در نسخه‌های آتی این اپلیکیشن به کاربران عرضه خواهد شد.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */