راه پرداخت
راه پرداخت؛ رسانه فناوری‌های مالی ایران

هلدینگ بهسازان فردا رتبه ۷۰ برترین شرکت‌های ایران در رتبه‌بندی IMI-100 را کسب کرد

روز یکشنبه ۲۹ بهمن‌ماه ۹۶ در مراسمی که با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت و معدن و تجارت و جمعی از فعالان صنعت، تولید، خدمات و تجارت در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صداوسیما برگزار شد، در بیستمین رتبه‌بندی ۱۰۰ شرکت برتر ایران، گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا به‌عنوان یکی از ۱۰ شرکت پیشرو ایران معرفی شد و هم‌زمان رتبه ۷۰ برترین شرکت ایران را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، پس از بررسی‌های رتبه‌بندی IMI-100 که هر ساله توسط سازمان مدیریت صنعتی در خصوص شرکت‌های برتر کشور انجام می‌شود، هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ توانست ازنظر میزان فروش/درآمد رتبه ۷۰ در میان یک‌صد شرکت برتر کشور را کسب کند. همچنین بر اساس نتایج رتبه‌بندی بیستمین دوره همایش معرفی شرکت‌های برتر ایران (IMI-100) هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بین ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور، رتبه دوم گروه رایانه و فعالیت‌های وابسته را از آن خود کرد.

در این ارزیابی شرکت‌های برتر بر اساس شاخص‌هایی همچون «بالاترین رتبه فروش»، «بالاترین ارزش‌افزوده»، «بیشترین دارایی»، «بالاترین اشتغال‌زایی»، «بیشترین سودآوری»، «بالاترین ارزش بازار» معرفی شدند که در بخش رتبه‌بندی ۱۰۰ شرکت برتر «ازنظر میزان فروش/ درآمد» هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با ۱۵ پله ارتقا نسبت به سال گذشته، رتبه ۷۰ را در بین یک‌صد شرکت برتر کشور را کسب کند.

همچنین شرکت‌‌ به پرداخت ملت وابسته به هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با ۳۸ رتبه ارتقا رتبه ۱۶۳ برترین شرکت ایران را در لیست ۱۰۰ شرکت برتر دوم ایران را از آن خود کرد و در گروه یارانه و فعالیت‌های وابسته نیز رتبه هشتم این گروه را از آن خود کرد. همچنین شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی وابسته به هلدینگ بهسازان فردا‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نیز در گروه یارانه و فعالیت‌های وابسته رتبه ۲۳ را در این ارزیابی از آن خود کرد.

تغییر رتبه فروش شرکت‌های فهرست صد شرکت برتر ایران طی چهار سال اخیر، معیار اصلی در انتخاب شرکت‌های پیشرو محسوب می‌شود. پس از انتخاب شرکت‌های پیشرو بر اساس این معیار، شرکت‌ها همچنین بر اساس سه معیار وجود اطلاعات شرکت در رتبه‌بندی IMI-100 برای حداقل ۳ سال اخیر، منفی نبودن تغییر رتبه فروش شرکت در سال اخیر و زیان ده نبودن شرکت پالایش و درنهایت به همگان معرفی شدند.

سازمان مدیریت صنعتی ایران، به‌عنوان تنها متولی رسمی و معتبر ارزیابی صنایع کشور از سال ۱۳۷۷ اقدام به رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران کرده است و بیستمین‌ رتبه‌بندی صورت گرفته بر اساس عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ شرکت‌ها بوده است.

سازمان مدیریت صنعتی هدف از رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، فضای روشن‌تری از کسب‌وکار اقتصادی کشور ارائه می‌دهد و به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران، یاری می‎رساند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.