شرکت‌ها

برگزاری دور دوم جوایز جشنواره پذیرندگان پرداخت الکترونیک سداد

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

جوایز جشنواره پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک سداد طی مراسمی در اداره امور شعب غرب تهران روز چهارشنبه ۹۶/۱۱/۲۵ اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، در این مراسم منوچهر رضانیا، عضو هیات مدیره شرکت پرداخت الکترونیک سداد، دکتر امیرحسین داوودیان، معاون توسعه کسب‌وکار، یحیی حبیبی، رئیس اداره امور شعب غرب تهران، جمعی از مدیران بانک ملی ایران و پذیرندگان سداد حضور داشتند و جوایز هفته چهارم تا بیست و دوم این جشنواره به برندگان اهدا شد.

تاکنون ۲۴ هفته از مراسم قرعه‌کشی این جشنواره که با هدف قدردانی از پذیرندگانی که در طی سال‌های متمادی با پرداخت الکترونیک سداد همراهی کرده‌اند، برگزار شده است.

شرکت پرداخت الکترونیک سداد تا پایان سال جاری با برگزاری قرعه‌کشی‌های هفتگی در هر هفته سه جایزه ۱۰ میلیون تومانی و در پایان جشنواره یک اتومبیل بنز به پذیرندگان خود اهدا می‌کند. پذیرندگان سداد می‌توانند با افزایش تراکنش‌ها، شانس خود را برای برنده شدن در قرعه‌کشی بالا ببرند.

لیست برندگان هر هفته در کانال تلگرامی این شرکت به آدرس SADADPSP@ اعلام می‌شود.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */