بانک‌تک (BankTech)

۱۰ جایگاه CNG به کیوسک پرداخت بانک تجارت تجهیز شده‌اند

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

بانک تجارت با همکاری شرکت کارت اعتباری ایران کیش ۱۰ جایگاه CNG در مشهد و کرج را به سیستم پرداخت الکترونیکی تجهیز کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، نادر خواجه حق‌وردی قائم‌مقام مدیرعامل و رئیس هولدینگ فناوری اطلاعات این بانک با اعلام این مطلب گفت: «پرداخت وجوه توسط مشتریان در جایگاه‌های سوخت‌گیری گاز همواره از دغدغه‌های رانندگان به شمار می‌رود و پرداخت وجه نقد با مبالغ خرد و نیز فاصله دستگاه‌های کارتخوان با پمپ گاز فرآیند سوخت‌گیری را با مشکل و تأخیر مواجه می‌کند. کیوسک پرداخت الکترونیکی بانک تجارت که از فناوری غیر تماسی برخوردار است این مشکل را به حداقل کاهش می‌دهد و گامی بزرگ در عرصه صنعت پرداخت به شمار می‌رود.»

او با اشاره به این‌که تاکنون ۱۰ جایگاه CNG در مشهد و کرج به‌صورت آزمایشی به این سیستم مجهز شده‌اند خاطرنشان کرد: «بانک تجارت آمادگی دارد در صورت همکاری شرکت ملی گاز نسبت به تجهیز سایر جایگاه‌های عرضه سوخت گاز به این سیستم در سریع‌ترین زمان اقدام کند.»

او دارا بودن PIC-PED و رعایت استانداردهای شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و رعایت الزامات HSE مانند ضد انفجار بودن بخشی از تجهیزات، مقاوم بودن در برابر حریق و متصل بودن به سیستم ERT ازجمله قابلیت‌های این سیستم برشمرد که آن را متمایز کرده است.

حق‌وردی یادآور شد: «محصول پرداخت الکترونیکی CNG ارائه شده توسط شرکت ایران کیش به عنوان اصلی‌ترین شرکت PSP  بانک تجارت اخیراً در جشنواره مرحوم دکتر نوربخش در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به‌عنوان محصول برگزیده مورد تقدیر قرار گرفته است. کسب این رتبه در معتبرترین جایزه سیستم بانکی کشور که با تلاش و بهره‌گیری از دانش داخلی و در سال اقتصاد مقاومتی محقق شده است یک موفقیت بزرگ برای این محصول، شرکت ایران کیش و درنهایت بانک تجارت است که به‌عنوان سهامدار عمده این شرکت است.»

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */