شرکت‌ها

حضور پارمیس در رقابت بهترین اپلیکیشن و وبسایت جشنواره وب و موبایل ایران

نوشته شده توسط اتاق خبر راه پرداخت

شرکت فناوری اطلاعات پارمیس امسال هم در دهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران حضور دارد.

به گزارش روابط عمومی پارمیس، این شرکت امسال در دو بخش وب و اپلیکیشن در این جشنواره شرکت کرده است. در بخش وبسایت، سایت ParmisIT.com و در بخش اپلیکیشن، حسابداری شخصی پارمیس همراه را در گروه اپلیکیشن های کاربردی برای رقابت در این جشنواره به رقابت فرستاده است.

پارمیس همراه در سال‌های ۹۴ و ۹۵ به عنوان برترین اپلیکیشن کاربردی و کسب و کار از نگاه مردم انتخاب شد و همچنین در سال گذشته نیز کاندیدای بهترین اپلیکیشن کاربردی از دیدگاه داوران معرفی شد.

جشنواره وب و موبایل ایران که هر ساله با هدف معرفی بهترین‌های اپلیکیشن و وبسایت از نگاه مردم و داوران برگزار می‌شود، امسال نیز در دو بخش مردمی و داوران در حال برگزاری است.

افرادی که می‌خواهند به پارمیس رأی دهند، برای این کار به وبسایت پارمیس مراجعه کنند و یا بنا بر توضیحی که در تصویر زیر ارائه شده، رأی خود را ثبت کنند.

درباره نویسنده

اتاق خبر راه پرداخت

در اتاق خبر راه پرداخت ما همه خبر‌های قابل انتشار مربوط به صنعت بانکداری و پرداخت الکترونیک ایران را در راه پرداخت منتشر می‌کنیم. ما در راه پرداخت تلاش می‌کنیم بیش و پیش از خبررسانی، تحلیل ارائه کنیم. اما مخاطبان ما می‌توانند از طریق اتاق خبر در جریان مهم‌ترین رویدادها و روندها هم قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

/* ]]> */